Ubezpieczyciel wybiera Skyliner na nową siedzibę


2021.10.25
Autor: Urbanity.pl
Wieżowiec Skyliner, który jest jednym z najwyższych biurowców w Warszawie, stanie się nową siedzibą dla kolejnego najemcy - Colonnade Insurance S.A.

Grono najemców warszawskiego wieżowca poszerzyło się o firmę, która prowadzi działalność w zakresie ubezpieczeń „non-life” dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Ubezpieczyciel funkcjonuje na polskim rynku od 2017 roku i zatrudnia ponad 130 pracowników wyspecjalizowanych w tworzeniu i sprzedaży tradycyjnych oraz niszowych ubezpieczeń „non life”.

W marcu 2022 roku nastąpi przeprowadzka polskiego oddziału Colonnade do biurowca Skyliner, gdzie nowe biuro będzie miało 1 500 mkw. powierzchni. W procesie najmu Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce był reprezentowana przez firmę doradczą CBRE.

Biuro w Skylinerze pomoże nam skutecznie realizować wdrożony właśnie hybrydowy model pracy. Potrzebujemy powierzchni i infrastruktury, która zapewni wygodny i efektywny sposób wykonywania obowiązków przez pracowników podzielonych na grupy i wykonujących pracę w biurze w wybrane dni tygodnia. Nowe biuro to więcej sal konferencyjnych, wydzielone strefy do indywidualnych rozmów, czy też specjalna strefa coworkingowa – mówi Grzegorz Kulik, Dyrektor Generalny Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce.

Skyliner znajduje się na Woli przy Rondzie Daszyńskiego i oferuje 49 000 mkw. powierzchni biurowej i retailowej do wynajęcia na 42 kondygnacjach.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.