Trzech najemców w Adgar Park West w Warszawie

2015.08.03

Podpisane zostały trzy nowe umowy najmu w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Polski oddział Pharm Olam wynajął w budynku A 810 metrów kwadratowych, Hakiel Akademia Tańca zajmie powierzchnię 133 mkw., na terenie AdgarFit oraz salon Inmedio o powierzchni 16 mkw.

Zespół budynków biurowych Adgar Park West znajduje się pomiędzy alejami Jerozolimskimi, a ulicą Nowobesrestecką na warszawskiej Ochocie. Inwestycja składa się z czterech budynków, z czego trzy zostały już wybudowane. W ostatnim obiekcie, który dysponuje już pozwoleniem na budowę dostępne będą biura w standardzie technicznym klasy A.

W ostatnim czasie podpisane zostały trzy nowe umowy najmu. Największą powierzchnię - 810 mkw. w budynku A zajął polski oddział Pharm Olam. Na terenie AdgarFit, strefy sportu i rekreacji pojawił się Hakiel Akademia Tańca o powierzchni 133 mkw. Na parterze kompleksu swój salon otworzył również Inmedio o powierzchni 16 mkw.

Dzięki AdgarFit wszyscy pracujący w Adgar Park West mają łatwy dostęp do doskonale wyposażonego centrum fitness, całorocznej bieżni okalającej budynek, basenu z systemem pływania oporowego, a także dużego sklepu ze sprzętem sportowym oraz centrum medycyny sportowej. Mamy też kilka restauracji i kawiarni oferujących świeże, zdrowe jedzenie


? powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.