Trzech najemców w Adgar Park West w Warszawie
Podpisane zostały trzy nowe umowy najmu w warszawskim kompleksie biurowym Adgar Park West. Polski oddział Pharm Olam wynajął w budynku A 810 metrów kwadratowych, Hakiel Akademia Tańca zajmie powierzchnię 133 mkw., na terenie AdgarFit oraz salon Inmedio o powierzchni 16 mkw.
Zespół budynków biurowych Adgar Park West znajduje się pomiędzy alejami Jerozolimskimi, a ulicą Nowobesrestecką na warszawskiej Ochocie. Inwestycja składa się z czterech budynków, z czego trzy zostały już wybudowane. W ostatnim obiekcie, który dysponuje już pozwoleniem na budowę dostępne będą biura w standardzie technicznym klasy A.
W ostatnim czasie podpisane zostały trzy nowe umowy najmu. Największą powierzchnię - 810 mkw. w budynku A zajął polski oddział Pharm Olam. Na terenie AdgarFit, strefy sportu i rekreacji pojawił się Hakiel Akademia Tańca o powierzchni 133 mkw. Na parterze kompleksu swój salon otworzył również Inmedio o powierzchni 16 mkw.
? powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.
Zespół budynków biurowych Adgar Park West znajduje się pomiędzy alejami Jerozolimskimi, a ulicą Nowobesrestecką na warszawskiej Ochocie. Inwestycja składa się z czterech budynków, z czego trzy zostały już wybudowane. W ostatnim obiekcie, który dysponuje już pozwoleniem na budowę dostępne będą biura w standardzie technicznym klasy A.
Dzięki AdgarFit wszyscy pracujący w Adgar Park West mają łatwy dostęp do doskonale wyposażonego centrum fitness, całorocznej bieżni okalającej budynek, basenu z systemem pływania oporowego, a także dużego sklepu ze sprzętem sportowym oraz centrum medycyny sportowej. Mamy też kilka restauracji i kawiarni oferujących świeże, zdrowe jedzenie
? powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.
Najnowsze wiadomości
-
2026-05-19 05:38:40
Jeden z najnowocześniejszych teatrów w Europie rośnie w centrum Warszawy. Będzie połączony z MSN
-
2026-05-19 13:16:53
Termy Uniejów po rozbudowie. Są zjeżdżalnie, Flume Ride i strefy relaksu
-
2026-05-19 10:06:28
Jest ostateczna decyzja lokalizacyjna dla Portu Polska. Budowa ruszy zaraz po wakacjach
-
2026-05-19 08:04:23
Nowy regionalny gigant handlowy pod Warszawą. Powstaje 40 sklepów przy trasie S17
-
2026-05-19 07:19:49
Nowe baseny, hala wspinaczkowa i modernizacja zabytkowego obiektu w Krakowie
-
2026-05-19 06:44:42
AeroExpress połączy Warszawę, nowe lotnisko i Łódź. To może być najpopularniejsza trasa kolejowa w Polsce
-
2026-05-19 06:22:59
Na krakowskim Podgórzu kończy się budowa inwestycji na 255 mieszkań
-
2026-05-18 12:07:40
Na Białołęce powstanie nowe osiedle. Rusza przedsprzedaż mieszkań przy Głębockiej
-
2026-05-18 09:22:33
Ostatni etap osiedla przy historycznej wieży poprzemysłowego terenu w Poznaniu
-
2026-05-18 08:19:22
Ponad sto drzew i naturalny amfiteatr. Jeden z największych śródmiejskich projektów krajobrazowych