Tamka 29 już oddana do użytku

2015.09.22

Warszawski apartamentowiec, który powstał przy ulicy Tamka 29 otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Inwestor - Ronson Development - jeszcze przed oddaniem obiektu do użytku sprzedał 75 proc. z 60 oferowanych mieszkań.

Tamka 29 to apartamentowiec, położony na rogu ulic Tamka i Kruczkowskiego na warszawskim Powiślu. W 8-kondygnacyjnym budynku znajduje się 60 apartamentów o metrażach od 50 do 121 metrów kwadratowych. Na parterze obiektu znajduje się sześć lokali handlowo-usługowych

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia SWECO. Elewacja apartamentowca od strony ulicy Tamka została przyozdobiona takimi detalami architektonicznymi jak: elementy piaskowca, gzymsy ozdobne z metalowymi elementami oraz odlewy klasycznych warszawskich balustrad balkonowych, znajdujące się w górnych partiach fasady. Atrakcją inwestycji jest ogród ze ścieżkami spacerowymi, który znajduje się na dachu budynku.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się w listopadzie 2013 roku. Inwestorem projektu jest Ronson Development. Generalnym wykonawcą obiektu była firma Kalter.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.