Symbio City Live & Invest na warszawskim Witolinie - inwestycja łącząca mieszkanie i inwestowanie


2022.07.05
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
W ofercie firmy Profbud znalazły się mieszkania z nowej inwestycji na warszawskim Witolinie. Osiedle Symbio City Live & Invest oferuje zarówno mieszkania, jak i mieszkania inwestycyjne. Inwestycja jest już w budowie.

Przy ulicy Marii Rodziewiczówny na warszawskim Witolinie powstaje nowa inwestycja stołecznego dewelopera - Osiedle Symbio City Live & Invest. Profbud rozpoczął już sprzedaż mieszkań.

W ramach inwestycji powstaną zarówno mieszkania, jak i mieszkania inwestycyjne rozdzielone klatkami schodowymi z osobnymi wejściami do budynku. 9-kondygnacyjny budynek w układzie kaskadowym na planie prostokąta, podzielony został na część mieszkalną po stronie zachodniej i inwestycyjną po wschodniej. Powstanie także wielostanowiskowa hala garażowa oraz komórki lokatorskie.

Część mieszkalna składa się z 52 lokali o zróżnicowanych metrażach od 45 do 171 mkw. w układach od 1- do aż 7-pokojowych. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony lub tarasy o powierzchni do 85 mkw. Część Invest osiedla to 79 mieszkań o metrażach od 31 do 89 mkw. od kawalerek po większe 4-pokojowe mieszkania. Wszystkie lokale inwestycyjne objęte są stawką VAT w wysokości 23 proc. Decydujący się na zakup mają więc możliwość pełnego odliczenia tej kwoty.

Za projekt architektoniczny osiedla Symbio City Live & Invest odpowiada pracownia OPA Architekci. Inwestycja jest już w budowie, a jej koniec zaplanowano na IV kwartał 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.