Surowo na budowie Parkur Residence w Warszawie


2020.04.16
Autor: Urbanity.pl
Pierwszy z budynków warszawskiego osiedla Parkur Residence osiągnął już stan surowy otwarty. Deweloperem inwestycji jest firma YIT.

Osiedle Parkur Residence powstaje na działce przy ulicy Kłobuckiej 25 na Ursynowie i składa się z trzech etapów. W pierwszej kolejności powstaje budynek, w którym zaplanowano 132 mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach 0d 27 do 90 mkw.

Prace na budowie przebiegają zgodnie z harmonogramem, a inwestycja osiągnęła już stan surowy otwarty. Obecnie w budynku montowane są już okna, trwają także prace murarskie. I etap osiedla zostanie oddany do użytku na początku 2021 roku.

Parkur Residence to osiedle mieszkalne, które docelowo zaoferuje ponad 400 mieszkań w jedenastokondygnacyjnych obiektach. Wyróżnikiem projektu z pewnością będą otwarte dachy z ogrodami. Część miejsc postojowych w garażu zostanie zaopatrzona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Na terenie osiedla powstanie też park kieszonkowy, a także trzy strefy, w których będzie można odpoczywać lub uprawiać sport na świeżym powietrzu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.