Stacja Nowy Ursus po raz czwarty

2017.09.21

Grupa Robyg dysponuje już pozwoleniem na realizację czwartego etapu warszawskiej inwestycji Stacja Nowy Ursus. Kolejna faza osiedla, która jest już w sprzedaży, oferuje 227 mieszkań w zróżnicowanym metrażu.

Czwarty etap inwestycji Stacja Nowy Ursus otrzymał pozwolenie na budowę. W tej fazie projektu dostarczonych zostanie 227 mieszkań w metrażach od 32 do 80 metrów kwadratowych.

Prace budowlane na działce przy ulicy Posądu 7 Panien 10 w Warszawie, ruszyły w trzecim kwartale 2017 roku, a zakończą się pod koniec przyszłego roku. Docelowo inwestycja Stacja Nowy Ursus składała się będzie z ponad 1000 lokali o łącznej powierzchni około 51 500 mkw. Całość uzupełniona zostanie infrastrukturą handlowo-usługową.

Mieszkania w Stacji Nowy Ursus, gdzie Grupa ROBYG niebawem rozpocznie prace budowlane w kolejnym etapie, są dobrą propozycją dla osób poszukujących domu dla siebie i rodziny - jest to dobrze skomunikowane, atrakcyjne miejsce do życia, ponadto w pobliżu jest rozwinięta infrastruktura usługowa. Jest to również okazja dla wszystkich, którzy chcą zainwestować.


- powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.