Savills wyznaczony do komercjalizacji kompleksu Wiśniowy Business Park

2013.05.16

Savills został wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w kompleksie Wiśniowy Business Park w Warszawie, który należy do funduszu Polonia Property Funds. Savills będzie odpowiadał za współpracę z dotychczasowymi najemcami oraz za wynajem pozostałej wolnej powierzchni.

Warszawski kompleks biurowy Wiśniowy Business Park składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni 39 941 mkw ulokowanych na skraju Mokotowa i Włoch, wzdłuż ulicy 1-go Sierpnia i ulicy Iłżeckiej. Na terenie kompleksu, pracownicy i goście mają dostęp do w sumie 1 371 miejsc parkingowych.

W skład kompleksu wchodzą budynki F, E, D, C. Najnowszy budynek F wybudowany w 2007 roku oferuje16 400 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek E o pięciu kondygnacjach naziemnych oferuje ponad 11 100 mkw powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek D to wysokiej klasy czterokondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 6 043 mkw, a budynek C ma 6 204 mkw.

Od 2008 roku, kompleks był niemal w pełni wynajęty. Wśród obecnych najemców są m.in.: RBS, IBM, Johnson & Johnson, Jansen Cilag and Carlsberg.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.