Rezydencja Stanisława Augusta na Pradze od Dom Development

2020.09.10

Oferta firmy Dom Development została uzupełniona o mieszkania z nowej warszawskiej inwestycji na Pradze Południe - Rezydencja Stanisława Augusta.

Rezydencja Stanisława Augusta będzie 6-kondygnacyjnym budynkiem, którego okna wszystkich apartamentów będą wychodzić na Park Skaryszewski. Inwestycja w sąsiedztwie Saskiej Kępy oferuje 114 mieszkań oraz 11 lokali o charakterze handlowo-usługowym.

Apartamentowiec, który powstanie na Pradze Południe w Warszawie przy ulicy Stanisława Augusta 71 ma w swojej ofercie mieszkania o metrażach od 40 do 125 mkw. Od ulicy budynek będzie wizualnie podzielony na mniejsze, 4- i 5-piętrowe bryły. W parterze Rezydencji mieściła się będzie przestrzeń handlowo-usługowa.

Na terenie inwestycji przewidziano wózkownie i schowki oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Przekazanie kluczy do mieszkań w Rezydencji Stanisława Augusta zaplanowano na IV kwartał 2022 roku. Deweloperem jest Dom Development.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Adam
  Gość
  2020-09-11 10:27:29
  kamionek to nie Praga. Dla niezorientowanych Praga-Południe to tez nie Praga.
  Proszę o poprawkę w leadzie

 • Roman
  Gość
  2020-09-11 15:21:40
  Ani w tytule ani leadzie nie ma błędu pajacu. Można się spierać czy obecny uklad administracyjny jest dobry, ale jest jak jest i ten obszar nazywa się Praga Południe. No chyba że wskażesz mi lokalizację Urzędu Dzielnicy Kamionek.

 • Grochowianin
  Gość
  2020-09-11 16:27:30
  W tytule jest ewidentny błąd. Poza tym nie wiem czy można używać historycznych imion. Pomijam, że z nazwy ,,...Stanisława Augusta", nie wiadomo, o którego z królów chodzi. Chyba, że ktoś zna d. Dzielnicę Grochów, zwaną teraz Pragą Południe. Pomijam, że chodzi oczywiście o Kamionek. A buduje się chyba na Kamionkowskich Polach Elekcyjnych, niestety. Kiedyś to skrytykowano. A król zmienił imię, a nazywał się Stanisław Oktawian h. Ciołek Poniatowski, o ile dobrze pamiętam.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.