Platinum Towers nowym właścicielem Centrum Biznesowego Żelazna 59a

2019.07.17

Biurowiec przy ulicy Żelaznej 59a zmienił właściciela. Inwestorem została spółka Platinum Towers Management. Firma już zapowiada remont budynku, odswieżone biura mają zostac oddane do użytkowania jeszcze w tym roku, oferując biura o powierzchni od 80m2 do 240m2.

Cały gmach może się pochwalić powierzchnią 7200m2 GLA oraz garażem podziemnym na 95 parkingowych. Obecnie nie ma jeszcze możliwości wynajęcia całej lub części kondygnacji, inwestor poinformuje gdy będzie to możliwe. Platinum Towers od ponad roku zarządza sąsiednim biurowcem pod numerem 59, zakup budynku obok to rozszerzenie działalności.


Firma nie ukrywa, że celuje w małe i średnie firmy, którym zależy na centralnym położeniu i niezbyt długi okres umowy, dopuszcza też sprzedaż kilku samodzielnych lokali biurowych

- Duże zainteresowanie oferowanymi powierzchniami to pochodna zarówno centralnej lokalizacji oraz fakt, że oddajemy najemcom kompletnie zaaranżowane powierzchnie. Wykazujemy też większą elastyczność jeśli chodzi o terminy na jakie zawierane są umowy. To idealna oferta dla małych i średnich firm, które są na etapie skalowania biznesu

- mówi Michał Witkowski Partner, Business Development Director w Platinum Towers Management.

Inwestor dopuszcza sprzedaż kilku samodzielnych lokali biurowych. Obiekt znajduje się pomiędzy ulicą Towarową, a Aleją Jana Pawła II. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja rowerów miejskich Veturilo.

Źródło: urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.