Penta Investments postawi biurowiec na warszawskiej Woli


2015.06.08
Autor: Urbanity.pl
Na warszawskich terenach po byłych Zakładach Graficznych "Dom Słowa Polskiego", powstanie nowoczesny projekt biurowy o wartości około 60 milionów euro, którego inwestorem jest firma Penta Investments.

Na działce powstać ma budynek biurowy o powierzchni najmu około 28 tys. mkw. Pierwsze prace budowlane rozpocząć się mają dopiero za około dwa lata, a zakończyć się w 2019 roku. Szacuje się, że inwestycja pochłonie około 60 mln euro.

Biurowiec powstać ma na terenie po dawnych Zakładach Graficznych "Dom Słowa Polskiego" na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Pańskiej i Miedzianej.

To nie pierwsza inwestycja spółki Penta Investments na rynku nieruchomości w Polsce. U zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu, na warszawskim Mokotowie powstać ma nowoczesny biurowiec o powierzchni najmu wynoszącej około 25 tys. metrów kwadratowych. Firma zakupiła teren pod ten projekt już w kwietniu ubiegłego roku.

Penta Investments jest środkowoeuropejską spółką inwestycyjną, która powstała w 1994 roku i funkcjonuje głównie w sektorach służby zdrowia, usług z zakresu finansów, produkcji, handlu detalicznego oraz nieruchomości.

Inne wiadomości o Biurowiec D48, Biurowiec The Form, Penta Investments

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.