Miniaturka Osiedle Konik Polny

Osiedle Konik Polny
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Białołęka
Otaczające ulice
Lewandów
Rodzaj struktury
Kompleks
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2014 grudzień
Inwestor/deweloper
Dolcan

Dane techniczne

Opis

Osiedle Konik Polny zostało wzniesione w Warszawie w dzielnicy Białołęka, zlokalizowane przy ulicy Lewandów. Budowa osiedla mieszkaniowego dobiegła końca w czwartym kwartale 2014. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Stanza, a jego deweloperem jest Dolcan. W odległości 67 metrów będzie stała Galeria Lewandów, 595 metrów dalej znajduje się osiedle Lykke, a 805 metrów dalej znajduje się Twoje Osiedle Białołęka.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja realizowana w trzech etapach
Ostatnio zmodyfikowano 2015-04-25 09:46:31

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Konik Polny


 • Ślusarz
  Gość
  2013-03-05 23:19:03
  Oglądałem plany mieszkań, które już są namacalne. Wczoraj podpisałem umowę z Dolcanem i niebawem wprowadzam się do swojego wymarzonego M2.

 • Rosa@
  Gość
  2013-05-08 11:47:25
  Z tym "niedługo" to nie był bym takim entuzjastą, Dolcan cały czas przeciąga budowę a większość środków, które wpływają pompuje w nowe inwestycje :/ Gdybym wiedział ile nerwów i czasu mnie to będzie kosztowało nigdy nie zdecydowałbym się na tego developera. Poniżej mój opis z innego forum jaki umieściłem przed samą majówką 2013: "Byłem w dniu dzisiejszym na budowie, jak zwykle widać tam "wielki" ruch :/ Po rozmowach mam niestety kiepskie informacje, nie ma szans na to, aby budowa została zakończona do końca Czerwca (a oddanie mieszkań nastąpiło do końca września), najwcześniejszy termin w jakim wyrobią się z zakończeniem budowy to koniec września lub października - ale i to nie jest pewne, ponieważ wszystko zależy od, cytuję, "...przepływu gotówki i płynności finansowej...", ponieważ muszą wybudować jeszcze wewnętrzną drogę i położyć kanalizację i z tym będzie największy problem (a raczej z wyłożeniem na to kasy przez Dolcan, bo budowlańcy dali by radę jak mieli by na wszystko kasę..."

 • Ros@
  Gość
  2013-05-08 11:48:09
  "...od razu). Oczywiście to, że cały czas ciągną od nas kasę i w dużej mierze przeznaczają ją na nowe inwestycje a nie na naszą to inna sprawa oraz to, że będziemy póki co cały czas płacić odsetki od kredytu zamiast zacząć już spłacać kapitał to dla niech to nie ma znaczenia czyli mówiąc kolokwialnie mają to w du..e."

 • Młody
  Gość
  2017-07-18 12:43:49
  Osiedle do tej pory nie jest zakończone.

 • Janusz
  Gość
  2017-08-07 16:05:34
  Czy ktoś wie kto jest obecnie Syndykiem tego osiedla.
  Proszę o informację na emaila h321@o2.pl
  Z góry dziękuję za podpowiedź.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.