Miniaturka Osiedle Bartycka Residence III BIS

Osiedle Bartycka Residence III BIS
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Bluszczańska, Bartycka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 październik
Zakończenie budowy
2018 październik
Inwestor/deweloper
APM Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
4000 m2
Lokale mieszkalne
71

Opis

Osiedle Bartycka Residence III BIS zostało wzniesione w mieście Warszawa, zlokalizowane przy Bluszczańskiej, Bartyckiej. Konstrukcja budynków mieszkalnych wystartowała w październiku 2016, a dobiegła końca w czwartym kwartale 2018 roku. Całkowita powierzchnia tych dwupiętrowych budynków mieszkalnych sięga 4 tys. m.kw.. Pracownią w której powstał projekt gmachu jest RAP Projekt, jego generalnym wykonawcą jest firma APM Konstrukcje z Warszawy, a jest projektem deweloperskim firmy APM Development. W pobliżu stoją zespół mieszkalny Bartycka III Residence i Osiedle Wiślany Mokotów II B oraz powstaje zespół mieszkalny Nova Bluszczańska.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 29 do 115 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 2019-01-07 09:53:28

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Bartycka Residence III BIS


 • najemca
  Gość
  2022-01-14 10:05:40
  Katastrofalna akutstyka...

 • asd
  Gość
  2022-01-24 10:01:45
  Spoko budynki... takie idealne do zawiązania bliższych relacji z sąsiadami. Słychać dokładnie kiedy idzie na dwójeczkę, można policzyć dzieci po tupocie małych stópek, nie ma problemu żeby ustalić co sąsiad robi na obiad a nawet stwierdzić jaki ma typ ekspresu do kawy.

  Złodzieje też mają przerąbane bo echo na klatce wielkiego, dwupiętrowego budynku niesie się niczym w katedrze, a jeśli komuś coś się stłucze wszystkie 10 mieszkań sprawdza czy to u nich.

  Ja nie wiem jaką technologią APM to zbudowało ale choćbym chciał nie miałbym pojęcia jak taki efekt osiągnąć. Producenci samochodów dwoją się i troją żeby na tylnej kanapie słychać było rozmowy z przodu, a u APM na każdej kanapie słychać rozmowy z każdej kanapy w pobliżu :D

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.