Odnowione wnętrza Grzybowska Park i renegocjacja umowy

2021.03.04

Biurowiec Grzybowska Park w Warszawie, który w ostatnim czasie został odnowiony, pozostanie na dłużej siedzibą dla grupy Abris Capital Partners.

Grupa Abris Capital Partners podpisała umowę najmu, która przedłuża okres wynajmowania biura w biurowcu Grzybowska Park na kolejne lata i jednoczeście zwiększa zajmowaną powierzchnię. W transakcji najmu właściciela nieruchomości reprezentowała firma Savills, a najemcy doradzała firma Nuvalu Polska.

Dotychczasowy najemca warszawskiego budynku biurowego to niezależna grupa zarządzająca funduszami private equity, które inwestują w Europie Środkowej. Aktywa pod zarządem Abris Capital Partners to ponad 1,2 mld euro.

Grupa wynajmuje biura mieszczące się na 6. i 7. piętrze biurowca Grzybowska Park, a dzięki podpisaniu nowej umowy zwiększa zajmowaną powierzchnię do 1 650 mkw.

Biurowiec przy Grzybowskiej 5A został poddany w ostatnim czasie modernizacji. W ramach przeprowadzonej inwestycji odnowiona została recepcja oraz powierzchnie wspólne na wszystkich piętrach, w tym toalety i lobby windowe. Grzybowska Park to 10 370 mkw. powierzchni do wynajęcia. Aktualnie na wynajem dostępne są moduły biurowe od 300 do 5000 m kw. Komercjalizacją biurowca zajmuje się firma Savills.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Grzybowska Park

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.