Nowy biurowiec przy Grzybowskiej w Warszawie


2014.04.08
Autor: Urbanity.pl
U zbiegu ulic Grzybowskiej i Waliców, firma Wisher Enterprise, wybuduje 13-piętrowy biurowiec z funkcją usługową na parterze. Projekt architektoniczny przygotowała firma Cushman & Wakefield, która kierowała także procesem pozyskiwania pozwolenia na budowę.

Budowa inwestycji, która zlokalizowana jest przy ulicy Grzybowskiej 43 w Warszawie, rozpocznie się na koniec kwietnia lub początek maja 2014 r. Planowana data zakończenie realizacji to przełom drugiego i trzeciego kwartału 2015 r.

Teren pod inwestycję, na której stanie biurowiec, znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Waliców, w sąsiedztwie Mennicy Polskiej. Budynek dysponował będzie aż czterema kondygnacjami podziemnymi i 105 miejscami parkingowymi.

Powierzchnia najmu wyniesie prawie 11 tys. mkw. Główne wejście do budynku oraz część handlowo-usługowa znajdować się będzie od ulicy Grzybowskiej. Każdy z lokali handlowych na parterze posiadać będzie oddzielne wejście.

Obecnie, firma Wisher Enterprise, jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy dla swojej inwestycji.

Projekt opracował zespół kierowany przez arch. Jacka Zuba i arch. Marka Demianiuka z działu zarządzania projektami firmy Cushman & Wakefield.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.