Nowe mieszkania w kolejnym etapie na terenie Ursusa w Warszawie

2021.06.10

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa kolejnego etapu osiedla Mój Ursus w Warszawie, którego deweloperem jest Grupa Robyg.

Grupa Robyg dysponuje już pozwoleniem na budowę etapu Mój Ursus 6A, w którym zaplanowano 166 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 31 do 95 metrów kwadratowych. Prace budowlane ruszą w czerwcu br., i potrwają do końca 2022 roku.

Inwestycja powstaje na terenie Ursusa, przy ulicy Posag 7 Panien. Docelowo w tej dzielnicy w ramach projektów Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus, Robyg wybuduje ponad 3000 mieszkań.

W 2021 roku wprowadziliśmy do sprzedaży w Warszawie wiele atrakcyjnie zlokalizowanych projektów – kolejne etapy Osiedla Życzliwa Praga na bliskim Tarchominie, inwestycji Mój Ursus, Apartamentów Królewskich na Wilanowie czy kameralnego Praga Deco. Łącznie w warszawskiej ofercie mamy pełną gamę mieszkań 1-4 pokojowych w metrażach 28-119m2 , dodatkowo także usługowe w każdej inwestycji oraz mikroapartamenty Modern Space we Włochach, bardzo blisko centrum. Planujemy także atrakcyjne nowości na Ursynowie oraz na Dolnym Mokotowie, a do końca roku zaproponujemy kolejne ciekawe inwestycje - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.