Nowa siedziba Newmark Polska w Warszawie w biurowcu zintegrowanym ze stacją metra


2022.08.08
Autor: Bartosz Motorek
W związku z dynamicznym rozwojem firmy doradczej Newmark Polska, która działa na rynku nieruchomości komercyjnych, podjęta została decyzja o przeniesieniu siedziby. Nowe biura znajdują się przy ulicy Marszałkowskiej.

Centrum Marszałkowska to nowa warszawska siedziba firmy doradczej Newmark Polska. Biurowiec zlokalizowany w biznesowym sercu stolicy zlokalizowany jest u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.

Przywiązujemy szczególną wagę do komfortu pracy i dobrego samopoczucia naszych pracowników, którzy oprócz wielu salek konferencyjnych i przestronnej kuchni będą mieli do dyspozycji także dwa zewnętrzne tarasy z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, Park Świętokrzyski oraz Ogród Saski. Naszym celem było zapewnienie przyjaznych i nowoczesnych warunków do twórczej i efektywnej pracy oraz wzmocnienie zaangażowania i integracji pracowników. Jestem przekonany, że stworzenie bardziej komfortowego środowiska pracy przyczyni się do dalszego podnoszenia jakości oferowanych usług i zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku
powiedział: Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający, Newmark Polska

Centrum Marszałkowska to nowoczesny biurowiec oferujący biura w standardzie klasy A+, który zintegrowany jest ze stacją metra Świętokrzyska. Kompleks dostarczył na warszawski rynek biurowy 16 500 mkw. powierzchni do wynajęcia. Parter i kondygnacja podziemna przeznaczone są na handel i usługi. Biurowiec oferuje ponadto pełną infrastrukturę rowerową i posiada certyfikat BREEAM Excellent.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.