Nowa inwestycja premium na Mokotowie w Warszawie


2021.07.22
Autor: Urbanity.pl
Działkę przy ulicy Tagore na Mokotowie nabyła spółka VINCI Immobilier Polska, która wybuduje na niej nową inwestycję mieszkaniową w standardzie premium.

Spółka VINCI Immobilier Polska stała się nowym właścicielem działki na Górnym Mokotowie w Warszawie, na której zamierza zrealizować luksusowy projekt wkomponowany w niską zabudowę. Nieruchomość przy ulicy Tagore posiada prawomocne pozwolenie na budowę.

Rezydencja Tagore będzie inwestycją w standardzie premium, w której zastosowane mają zostać wysokiej jakości materiały. Łącznie projekt zakłada budowę 6-kondygnacyjnego budynku, gdzie na piętrach od pierwszego do piątego znajdzie się 31 apartamentów o metrażach od 57 do 137 mkw. Ostatnia, szósta kondygnacja to dwa luksusowe penthousy o powierzchniach 174 i 201 mkw z tarasami.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Szaroszyk & Rycerski Architekci. Rezydencja Tagore zostanie oddana do użytku w I kwartale 2024 roku.

Komentarze


  • Wychowany na disko.
    Gość
    2021-07-24 11:37:49
    Apartaments premium na żulerskim osiedlu. Rozboje, bójki ,darcie ryja po nocach, raz na jakiś czas walka na noże. I nie piszcie że to stary Mokotów bo to Wierzbno.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.