Nowa inwestycja na Gocławiu. Rusza sprzedaż mieszkań nowego osiedla przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego


2022.08.03
Autor: Piotr Maślak
Wraz z początkiem sierpnia oferta firmy deweloperskiej Profbud poszerzyła się o mieszkania z nowej inwestycji na warszawskim Gocławiu. W ramach osiedla Goslove powstanie ponad 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach.

Przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu w Warszawie powstanie osiedle dwóch budynków wielorodzinnych pod nazwą Goslove. Na początku sierpnia br., firma deweloperska Profbud wprowadziła do oferty sprzedaży mieszkania z nowej inwestycji, której inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gocław – Lotnisko” w Warszawie.

Osiedle Goslove to dwa 8-kondygnacyjne budynki, w których znajdą się 233 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 26 do 107 metrów kwadratowych i układach od 1 do 4 pokoi. Lokale na parterze posiadały będą indywidualne ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach - balkony, a na najwyższych kondygnacjach tarasy na dachu. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci oraz przestrzeń z elementami zielonej architektury. Parter budynków zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe, a na parkingu zewnętrznym pojawią się stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. W dwóch podziemnych halach garażowych, oprócz 266 miejsc postojowych, znajdą się z kolei stojaki na rowery dla fanów dwóch kółek.

Osiedle oferuje 233 mieszkania, w tym:
- 43 mieszkania jednopokojowe
- 81 mieszkań dwupokojowych
- 79 mieszkań trzypokojowych
- 20 mieszkań czteropokojowych
- 10 mieszkań pięciopokojowych

Za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Architektoniczna „Architekci Dawidczyk & Partnerzy”, którzy zaprojektowali nowoczesne budynki o naprzemiennej geometrii elementów fasady.

Budowa Osiedla Goslove ruszyć ma w IV kwartale 2022 roku i potrwać do IV kwartału 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.