Neomodernistyczna kamienica z luksusowymi apartamentami na Powiślu

2020.10.26

Na budowie neomodernistycznej kamienicy Moderna Powiśle w Warszawie zawisła wiecha, a to oznacza, że zakończony został kolejny etap prac.

Moderna Powiśle to trzecia warszawska inwestycja spółki Moderna Holding, która powstaje na działce przy ulicy Zajęcza 1A. Deweloper zawiesił już wiechę na 6-kondygnacyjnym obiekcie, osiągając tym samym stan surowy otwarty.

Inwestycja na Powiślu składa się z dwóch części - zrewitalizowanej pokrytej szlachetnym tynkiem, a także części współczesnej, która przyciąga rozległymi płaszczyznami szkła. Moderna Powiśle oferuje luksusowe apartamenty z wysoką jakością wykończenia części wspólnych czy recepcji. Mieszkania dysponują balkonami lub tarasami.

Łącznie inwestycja to 51 apartamentów oraz 4 lokale handlowo-usługowe w parterze. Moderna Powiśle oferuje również 44 miejsc postojowe w podziemnej hali garażowej. Całość będzie gotowa w czerwcu 2021 roku.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Wolski Architekci, natomiast projekt wnętrz to zasługa architekta Karola Mikulskiego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.