Najemca biurowy w kompleksie The Park Warsaw

2016.01.26

1500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej zostało wynajęte przez firmę Eaton w kompleksie The Park Warsaw. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Nowy najemca to producent produktów z branż zarządzania energią elektryczną, mechaniczną i hydrauliczną. Eaton obecnie zatrudnia prawie 99 tys. pracowników na całym świecie.

The Park Warsaw składa się z dziesięciu biurowców, które łącznie oferują 110 tys. mkw. powierzchni najmu. Inwestycja znajduje się przy ulicy Krakowiaków 50 na terenie dzielnicy Włochy. W trzech oddanych już do użytku budynkach swoje siedziby mają m.in. IBM, British American Tobacco, AkzoNobel, Johnson Controls, Cenega, Qloc, GoodYear, Mineral Midrange, NCR, RTV Euro AGD, Marie Brizard Wine & Spirits (dawniej Sobieski) i wiele innych.

W warszawskim kompleksie, w części handlowo-usługowej znajdziemy restaurację Ferier, a niebawem swoją premierę będzie miał lokal Green Caffe Nero. W planach jest również otwarcie klubu fitness, przedszkola oraz przychodni medycznej

Właścicielem The Park Warsaw jest AIG oraz partnerzy White Star Real Estate.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.