Na Tarchominie w Warszawie wyrośnie Osiedle Ceramiczna


2021.09.21
Autor: Urbanity.pl
Dom Development będzie realizował na rzecz Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nowe osiedle w dzielnicy Tarchomin. Właśnie ruszyła sprzedaż pierwszego etapu inwestycji.

Osiedle Ceramiczna to osiedle budynków wielorodzinnych realizowanych etapowo. W pierwszej fazie projektu przy ulicy Ceramicznej w Warszawie powstaną dwa 6-kondygnacyjne obiekty, w których zaplanowano 188 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 111 metrów kwadratowych. W ofercie przeważają dwupokojowe mieszkania o metrażu około 42 mkw. Do wszystkich lokali przynależeć będzie balkon, taras lub loggia, a do mieszkań na parterze ogródek.

W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Samo osiedle podzielone jest na kilka stref aktywności. Część centralna to ogólnodostępny skwer z instalacją artystyczną przedstawiającą Plastusia. Natomiast pomiędzy obiektami powstaną dwa zamknięte dziedzińce wyposażone w dwa place zabaw dla dzieci. Na osiedlu pojawią się stojaki na rowery oraz rowerownia.

Warszawskie osiedle powstaje w dzielnicy Tarchomin przy ulicy Ceramicznej. Inwestycja realizowana jest przez Dom Development na rzecz Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. I etap Osiedla Ceramiczna ma zostać oddany do użytku na początku 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.