Mokotów Business Park zmienia nazwę i buduje

2007.11.20

EMPARK Mokotów Business Park w Warszawie to nowa nazwa największego w Polsce kompleksu biurowego. Firma Heitman, współwłaściciel obiektu, otwiera w ten sposób nowy rozdział w jego działalności. Zgodnie ze strategią rozwoju, to początek kampanii wizerunkowej centrum biznesowego, która ma potrwać do 2008 roku.

Kompleks biurowy Mokotów Business Park należy do spółki funduszy Heitman European Property Partners III oraz Immoeast. Firmy stały się właścicielami warszawskiego centrum biznesowego 1 grudnia 2006 roku, po przejęciu obiektu od spółki deweloperskiej Globe Trade Centre. Zarządzanie majątkiem, składającym się na obiekt, powierzono firmie Heitman.

Nowi właściciele opracowali dla Mokotów Business Park strategię rozwoju, która zakłada odświeżenie wizerunku tego największego w kraju kompleksu biurowego, wzmocnienie jego pozycji na warszawskim rynku nieruchomości biurowych oraz rozbudowę obiektu. W związku z tą strategią, firma Heitman wprowadziła nową nazwę - EMPARK Mokotów Business Park. Tym samym właściciele kompleksu otworzyli nowy rozdział w jego działalności.

"Tworząc nową nazwę dla Mokotów Business Park, pragnęliśmy, by odwoływała się ona do pozytywnych skojarzeń z relaksem, naturą i zielenią. Zależało nam na tym, by nowe dla naszego obiektu określenie wiązało się nie tylko z pracą i biznesem, ale również z przyjazną atmosferą i pozytywną energią tętniącego życiem miasta. Jesteśmy przekonani, że nazwa EMPARK doskonale spełnia te wymagania. Mamy nadzieję, że spodoba się ona zarówno naszym najemcom, jak i przyszłym klientom" - mówi Karol Bartos, Asset Manager, European Private Equity, Heitman.

Wraz z nową nazwą pojawiło się również nowe logo EMPARK Mokotów Business Park. Zgodnie z nazwami poszczególnych budynków biurowych, nawiązujących do nazw planet, gwiazdozbiorów i gwiazd, odzwierciedla ono charakter i 'kosmiczną' konstelację biurowców.

Jak zapowiadają właściciele EMPARK Mokotów Business Park, zmiany te są początkiem szeroko zakrojonej kampanii wizerunkowej obiektu, którą zaplanowano do 2008 roku. Zmiana nazwy i logo to także zapowiedź planowanych, przełomowych dla EMPARK Mokotów Business Park wydarzeń i inwestycji.

W maju 2008 roku otwarte zostanie przedszkole dla dzieci pracowników, zatrudnionych w EMPARK Mokotów Business Park. Planowane są również wystawy prac artystycznych oraz szereg innych ciekawych i niecodziennych dla obiektu biurowego wydarzeń.

Kluczowym dla rozwoju EMPARK Mokotów Business Park momentem będzie rozpoczęcie wiosną 2008 roku budowy dziesiątego już biurowca kompleksu, o nazwie Vega. Biurowiec Vega powstanie w sąsiedztwie budynków Taurus oraz Mercury. Będzie liczył 10 pięter, a jego powierzchnia biurowa wyniesie 17 tys. m2. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugi kwartał 2010 roku. Obiekt powstanie we współpracy z amerykańskim deweloperem - firmą Hines.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.