Warszawa - herb

Warszawa

Współtworzyli
Grand Grand
257
mickam mickam
14
Miniaturka La Melodie

La Melodie
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Targówek
Otaczające ulice
św. Wincentego
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2016 październik
Zakończenie budowy
2018 marzec
Inwestor/deweloper
Bouygues Immobilier Polska

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
227
Miejsca parkingowe
238

Opis

Budowla La Melodie powstała w Warszawie na terenach dzielnicy Targówek przy ulicy św. Wincentego. Konstrukcja budynku rozpoczęła się w październiku 2016, a zakończyła się na początku 2018 roku. Na generalnego wykonawce nieruchomości została wybrana firma budowlana Kalter, natomiast jest ona projektem deweloperskim Bouygues Immobilier Polska. W odległości 200 metrów znajduje się budynek Borzymowska 37, 239 metrów dalej znajduje się osiedle Dalanowska 46, a 416 metrów dalej znajduje się gmach Lusińska.

Informacje dodatkowe

 • metraż lokali mieszkalnych został rozplanowany od 28 do 110 metrów kwadratowych
 • na parterze budynku mieści się lokal usługowy
Ostatnio zmodyfikowano 2018-03-26 16:29:50

Powiązane firmy

Forum opinii La Melodie


 • misspeggy
  Gość
  2016-09-28 12:38:21
  gdyby ktoś był zainteresowany prosze o kontakt misspeggyaj@gmail.com ja kupiłam tam mieszkanie i mogę załatwić zniżkę (program lojalnościowy dla klientów, fajna opcja)

 • Cancion
  Gość
  2017-05-06 01:04:55
  Sprzedam garaż w tej inwestycji, jako,że zakup był obowiązkowy, a nie planuję w najbliższych latach zakupu samochodu.

  k.kowaluk1@wp.pl

 • j.z.
  Gość
  2018-05-16 00:00:44
  Ostatnio odebrałem mieszkanie w tym osiedlu. Lokal jak lokal. Nie mam większych zastrzeżeń. Czego zresztą można oczekiwać od małego mieszkania - klitki. Ale nie to wzbudziło mój niesmak. Jakość wykończenia tzw. przestrzeni wspólnych w standardzie przypominającym czasy komuny to już zbyt wiele. Użyte materiały nie gwarantują długotrwałego użytkowania, a estetyka budzi poważne zastrzeżenia. Szafki licznikowe z byle jakiej płyty meblowej i zawiaskami jak w szafkach kuchennych, obudowa drzwi windy z takiej samej płyty, tragiczna kolorystycznie podłoga na korytarzach nie wspominając o jakości wykonania, pomalowanie ścian białą emulsją nie wspominając o kretyńskim sposobie zamontowania luster w przedsionkach przy wejściach do klatek schodowych (ciekaw jestem jak szybko zostaną rozbite), kabiny windowe nie pozwalające przewieźć niczego większego od torby z zakupami. Oczekiwałem dużo wyższego standardu bo to jest wizytówką kamienicy.

 • red
  Gość
  2018-08-20 22:42:23
  Też niedawno odebrałem klucze. Potwierdzam. Marna jakość wykonania za koszmarne pieniądze. Budowa sfuszerowana przez Ukraińców. Szafki licznikowe skandalicznej jakości !!! Tynk ze się sypie z sufitu. Niedbale powiercone otwory pod lampy/tylko w gipsie/. Popękane wylewki podłogowe.
  UWAGA: TRZY MIESIĄCE PO ODBIORZE KLUCZY, OTRZYMAŁEM LIST OD DEWELOPERA, ŻE DO TERENU ,NA KTÓRYM ZBUDOWANA BUDYNEK SĄ ROSZCZENIA !!
  Przestrzegam przed BI-POLSKA.

 • FORMA
  Użytkownik
  2018-10-10 14:27:09
  MAM DO WYNAJĘCIA MIEJSCE POSTOJOWE PRZY BLOKU UL. KOLONIJNEJ 5, KONTAKT MEILOWY: BIURO@KLUBFORMA.PL

 • rodzic mieszkańca budynku
  Gość
  2019-06-04 16:27:37
  Na ul. Kolonijnej 5 - W-wa, w bloku, deweloper sprzedał lokal użytkowy zakładowi pogrzebowemu. Ludzie mieszkają nad trumnami. Czy to normalne. Będą protesty, bo nikt nie chce cmentarza w budynku. Proszę zapytać, kto chciałby i za jakie pieniądze tam mieszkać. z tego powodu wartość mieszkań znacznie spadnie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.