Warszawa - herb

Warszawa

Współtworzyli
Grand Grand
79
Wo92 Wo92
52
mickam mickam
41
Krzysieq2000
26
Miniaturka Kruszewskiego 2/6

Kruszewskiego 2/6
Warszawa, Kruszewskiego 2/6

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Praga Południe
Otaczające ulice
Kruszewskiego, Korytnicka
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2015 luty
Zakończenie budowy
2016 sierpień
Inwestor/deweloper
Aneo Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
75
Lokale handlowo-usługowe
2
Miejsca parkingowe
82

Opis

Obiekt Kruszewskiego 2/6 powstał w Warszawie w obrębie dzielnicy Praga Południe. Budowa nieruchomości ruszyła w pierwszym kwartale 2015, a zakończyła się w sierpniu 2016 roku. Nieruchomość jest inwestycją deweloperską spółki Aneo Development z Warszawy, natomiast jej konstrukcją zajęła się spółka Totalbud z Warszawy. W odległości 89 metrów znajduje się gmach Krypska 18, 91 metrów dalej znajduje się budynek Krypska 20, a 141 metrów dalej znajduje się Budynek Krypska róg Kruszewskiego.

Informacje dodatkowe

 • na parterze, od strony Majdańskiej znajdują się lokale handlowo-usługowe
 • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 30 do 76 mkw.
 • budynek trzyklatkowy
Ostatnio zmodyfikowano 2016-08-25 12:34:55

Wiadomości o Kruszewskiego 2/6

Powiązane firmy

Forum opinii Kruszewskiego 2/6


 • Czarny
  Gość
  2016-03-14 23:34:40
  Dzień dobry, czy ktoś może podzielić się swoją wiedzą o tym developerze, inwestycji, osobie odpowiedzialnej za sprzedaż, czymkolwiek co może mieć znaczenie przy zakupie mieszkania od tego developera, bo na razie w internecie ciężko cokolwiek o nich znaleźć?

 • Malgosia
  Gość
  2016-03-17 09:51:55
  Dzień dobry
  Jesteśmy po pierwszej wizycie na budowie. Okazało się , że na każdej ścianie nośnej są słupy, które wystają na 3 cm od ściany. Ponoć na planach architektonicznych są. Tylko, ze te które nam udostępniono okazało się, że nie są w odpowiedniej skali ich nie widać (i jakoś zapomniało się sprzedawcy o nich wspomnieć przy zakupie).
  Widok na podwórko oznacza widok na wysypisko śmieci (też jakoś tak nikomu nie przyszło do głowy żeby o tym powiedzieć). Myślę, ze to już najlepiej świadczy o "osobie odpowiedzialnej za sprzedaż".
  Zrobiłam małe rozeznanie wśród znajomych którzy siedzą w nieruchomościach i niestety żałuję, że nie wcześniej. Przynajmniej bym wiedziała, ze bez prawnika i bez rzeczoznawcy nie ma co z tym Panem robić interesów.

 • Gość
  Gość
  2016-03-23 16:10:27
  Ja już widziałem na żywo rozkład swojego mieszkania, pionami mieszkania się powtarzają i to które oglądałem na pierwszym piętrze ma być identyczne jak na pietrach wyższych, to które zarezerwowałem nie ma żadnych wystających słupów nośnych, okna mojego mieszkania wychodzą akurat na zaniedbany park który ma być w tym roku odnawiany. Bardziej zastanawia mnie jak będzie działał i zachowywał się deweloper który nie nabudował jeszcze zbyt wiele i czy wszystko pójdzie z odbiorami tak jak obiecują. Niby już inwestycja jest na poziomie zaawansowania ok 70% więc nie jest to dziura w ziemi ale zawsze warto się zastanowić.

 • mch
  Gość
  2016-05-18 20:05:20
  Byłam dzisiaj, wszystko wydaje się w porządku i bez żadnych niespodzianek jak dotąd.
  Z wysypiskiem śmieci nie przesadzajmy - to widok na prywatny teren sąsiada. To raczej on powinien się martwić ze ktoś na niego patrzy z góry. Budynek ustawiony tak, że nikt nikomu nie zagląda w okna. Jak komuś potrzebne lasy i łąki to przecież pod warszawą tyyyyyle pola.
  Aktualnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieję, że dalej będzie równie miło i przyjemnie jak dotąd.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.