Kolejny etap osiedla Park Skandynawia w Warszawie

2021.01.05

Skanska rozpoczęła budowę dwóch kolejnych budynków osiedla Park Skandynawia, które powstaje na terenie, na którym działało Przemysłowe Centrum Optyki.

Park Skandynawia to wieloetapowe osiedle budynków wielorodzinnych, które powstaje w dzielnicy Gocław w Warszawie. Na terenie inwestycji do 1982 roku działało Przemysłowe Centrum Optyki, dlatego deweloper zdecydował się nadać wewnętrznym ulicom osiedla nazwy, odwołujące się bezpośrednio do działalności PCO.

Na terenie osiedla znajduje się ulica Optyków, ulica Precyzyjna, a także Rondo Soczewka. W nowym etapie inwestycji wybudowane zostaną dwa budynki, w których zaplanowano 206 mieszkań o powierzchniach od 28 do 110 mkw. Nowe obiekty powstaną zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM.

Trzeci etap Parku Skandynawia to budynki o wysokości 6 i 7 pięter, wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z wózkowni, podziemnej hali garażowej czy boksów rowerowych.

Sprzedaż mieszkań w najnowszym etapie warszawskiego osiedla rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia nsMoonStudio. Deweloperem i wykonawcą jest firma Skanska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.