Kaskadowy budynek Prestovia House na Pradze Północ już gotowy. W ofercie ostatnie mieszkania


2022.11.07
Autor: Bartosz Motorek
Develia zakończyła budowę budynku wielorodzinnego o kaskadowej konstrukcji w dzielnicy Praga Północ. Deweloper rozpoczął już przekazywanie kluczy nowym właścicielom inwestycji Prestovia House w Warszawie.

Prestovia House to 8-kondygnacyjny budynek wielorodzinny o kaskadowej konstrukcji, w którym znalazły się 162 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Inwestycja firmy deweloperskiej Develia powstała na działce przy ulicy Jagiellońskiej 45a w dzielnicy Praga Północ, w niedalekiej odległości od uczelni wyższych - Akademii Leona Koźmińskiego i Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.

Deweloper rozpoczął już przekazywanie kluczy do mieszkań. Niemal wszystkie lokale znalazły już swoich właścicieli, a w ofercie zostały już tylko dwa ostatnie mieszkania, których cena wynosi około 12 500 zł/mkw.

Nowi mieszkańcy inwestycji Prestovia House mają do dyspozycji zielone patio, ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe, a także stanowiska parkingowe w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdują się także schowki lokatorskie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.