Jeden deweloper, dwie wiechy


2019.10.15
Autor: Urbanity.pl
Osiedle wolaRE oraz Rezydencja Barska to kolejne inwestycje firmy BPI Real Estate Poland, na których zawieszona została wiecha. Oba projekty zostaną oddane do użytku w 2020 roku.

BPI Real Estate Poland świętowało wykonanie najwyższego elementu konstrukcyjnego na dwóch warszawskich inwestycjach - Osiedle wolaRE oraz Rezydencja Barska.

Osiedle wolaRE powstaje przy ulicy Ostroroga 21 w na Woli i składa się z 7-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego, którego budowa rozpoczęła się pod koniec 2019 roku. Generalnym wykonawcą jest firma CFE. Obecnie na budowie obiektu prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe. W ramach inwestycji powstaje 231 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 83 mkw. Wszystkie lokale posiadają balkon lub loggie.

Z kolei Rezydencja Barska realizowana jest przy ulicy Białobrzeskiej 53 i oferuje 57 mieszkań, w tym 150-metrowy apartament na ostatniej kondygnacji. Dodatkowym atutem siódmego piętra jest sąsiedztwo zaledwie czterech mieszkań. Generalnym wykonawcą inwestycji, która zakończona zostanie w 2020 roku jest firma CFE Polska.

W chwili obecnej sprzedaż mieszkań w wolaRE plasuje się na poziomie 46 proc., a w Rezydencji Barskiej na poziomie 35 proc.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.