Galeria Modlińska na starcie. Dwa pierwsze sklepy już z umowami

2020.06.30

Rozpoczęła się budowa nowego warszawskiego parku handlowego Galeria Modlińska, która powstanie na Białołęce. Znamy już także nazwy pierwszych sklepów.

Galeria Modlińska powstanie na działce u zbiegu ulic Modlińskiej i Kowalczyka na warszawskiej Białołęce. Inwestor, spółka Galeria M rozpoczęła już budowę parterowego obiektu, w którym otwartych zostanie kilkanaście sklepów.

Warszawski park handlowy powstanie etapowo. W pierwszej kolejności wybudowany zostanie 1-kondygnacyjny obiekt o powierzchni najmu na poziomie 3 000 metrów kwadratowych, na której zadebiutuje kilkanaście sklepów oraz lokali usługowych. Dla klientów zmotoryzowanych przygotowany zostanie zewnętrzny parking samochodowy bezpośrednio przy parku, który pomieści ponad 100 aut.

Poznaliśmy już także pierwszych najemców Galerii Modlińskiej. Inwestor podpisał umowy najmu z marketem spożywczym ALDI oraz z siecią PEPCO. Obecnie prowadzone są negocjacje z kolejnymi najemcami. Pierwszy etap Galerii Modlińskiej otwarty zostanie w drugim kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Kontakt
  Gość
  2020-07-04 14:00:38
  Gdzie można znaleźć kontakt do inwestora ? Jestem zainteresowany wynajmem powierzchni.

 • Daniel
  Gość
  2020-07-18 16:59:25
  Gdzie można znaleźć kontakt do inwestora ? Jestem zainteresowany wynajmem powierzchni.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.