Firma z branży IT otwiera biuro w wieżowcu przy Alei Jana Pawła II


2023.05.15
Autor: Bartosz Motorek
Wybudowany w połowie 2016 roku biurowiec w centrum Warszawy nadal przyciąga nowych najemców. Swoje biura w Q22 otworzy firma, która jest czołowym dostawcą usług IT, inżynieringu i konsultingu.

Q22 to obecnie jeden z najbardziej charakterystycznych biurowców w Warszawie. Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II, blisko Dworca Centralnego i stacji drugiej linii metra Rondo ONZ właśnie zyskał nowego najemcę. Swoje biura na 10 piętrze ma firma Astek Polska, która wynajęła łącznie około 1 400 metrów kwadratowych powierzchni do pracy. W transakcji doradzała firma CBRE.

Astek Polska jest czołowym dostawcą usług IT, inżynieringu i konsultingu, który działa w ramach grupy Astek International. Od 2007 roku wspiera i realizuje projekty informatyczne oraz inżynierskie dla największych firm w Polsce i za granicą.

Biurowiec Q22 w centrum Warszawy oferuje łącznie 54 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia na 42 kondygnacjach naziemnych. Budynek, który oddany został do użytku w 2016 roku, posiada także 5 kondygnacji podziemnych oraz część handlowo-usługową, w tym klub fitness i sale konferencyjne. Do grona najemców należą takie marki jak: Deloitte, Linklaters, White&Case, William Demant, Omni Office czy Savills.

Wieżowiec przy Alei Jana Pawła II należy do funduszu z grupy Invesco Real Estate. Za zarządzanie oraz wynajem budynku odpowiada firma CBRE.

Komentarze


 • steve
  Gość
  2023-05-15 17:19:14
  Astek to jeden z najgorszych it kołchozów.

 • Wieśniak z Warszawy
  Gość
  2023-05-16 07:34:11
  Zabawne są artykuły które nic nie wnoszą. Firma ma już obstawione pozycje a Wy się możecie ucieszyć niczym i pustym artykułem

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.