Miniaturka Domaniewska 24

Domaniewska 24
Warszawa, Domaniewska 24

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Mokotów
Otaczające ulice
Domaniewska
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2022
Zakończenie budowy
2023 grudzień
Inwestor/deweloper
Matexi Polska

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
9
Kondygnacje podziemne
2
Lokale mieszkalne
112

Opis

Piętrowiec Domaniewska 24 jest budowany w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Budowa obiektu infrastruktury turystycznej ruszyła w 2022, a zakończy się w czwartym kwartale 2023 roku. Deweloperem inwestycji jest Matexi Polska, a pracownią w której powstał projekt jest Przedsiębiorstwo Usług Consultingowych WADECO z Warszawy. W odległości 23 metrów znajduje się Domaniewska 26, 55 metrów dalej budowany jest gmach Art Deco Mokotów, a 97 metrów dalej znajduje się Biurowiec Graffit.

Informacje dodatkowe

 • 1- i 2-, 3- i 4 pokoje mieszkania o metrażach od 24 do 101 mkw.
 • na parterze mieści się przestrzeń handlowo-usługowa, a pod obiektem dwupoziomowa hala garażowa
Ostatnio zmodyfikowano 2022-10-21 12:38:19

Wiadomości o Domaniewska 24

Powiązane firmy

Forum opinii Domaniewska 24


 • ChceWaszHajs
  Gość
  2021-10-30 22:03:32
  Nudne te klocki, bloki jak te z poprzedniej komuny, wszystkie na jedno kopyto, oblepione styropianem i powleczone silikatową białą lub grafitową w promo od patodeweloperów!!!
  Sorry... Nie żadne klocki czy też bloki tylko apartamentowce!!! Z przestronnymi, potwornymi apartamentami od 15 m2 !!!

 • ChceWaszHajs
  Gość
  2021-10-30 22:04:06
  Nudne te klocki, bloki jak te z poprzedniej komuny, wszystkie na jedno kopyto, oblepione styropianem i powleczone silikatową białą lub grafitową w promo od patodeweloperów!!!
  Sorry... Nie żadne klocki czy też bloki tylko apartamentowce!!! Z przestronnymi, potwornymi apartamentami od 15 m2 !!!

 • OlgaO
  Użytkownik
  2022-11-01 20:39:21
  Deweloper nieźle "mataczy" klientów, zgodnie z nazwą:))) Najpierw podnieśli ceny z 11500 na 21500 z początkiem 2022, aby teraz szukać leminga w "promocyjnej" cenie 15-19k za metr. Trzeba mieć nieźle namieszane w głowie by w tak standardowym nowym bloku, położonym przy niezwykle hałaśliwej i ruchliwej ulicy tuż pod oknami (w perspektywie za chwilę kolejna ulica pod oknami) i jeszcze tą patologią która się wprowadziła do budynku obok, płacić tak wydumane pieniądze.
  Już pal licho wssane z palca ceny i słaba jakość materiałów, a przede wszystkim bardzo słaba akustyka ich budynków, to jednak w życiu nie powtórzę błędu współpracy z firmą pazerną, chamską, mającą gdzieś klienta z którym tylko zawarto wiążącą umowę, abuzywne zapisy wykluczające możliwość odszkodowań, traktowanie klienta jak zbędnego elementu deweloperskiej gry w maksymalizację marży, a w efekcie niesprzedawalne mieszkania w przeszacowanych cenach, o słabej jakości cieplnej, akustycznej i a i wizualnie bardzo przeciętny poziom.

 • MarcinMC
  Użytkownik
  2022-11-13 06:54:26
  Pospadały im mieszkania bo ludzie wyczuli, że jednak ceny już nie będą rosnąć. To jest zwykły nowy blok, nic jakiegoś prestiżowego, okno w okno od przedłużenia Modzelewskiego na drugi nowy blok, sama Modzelewskiego po przedłużeniu będzie mieć tam z tyłu kolejny blok okno w okno, najgorzej od Domaniewskiej bo co prawda tu bloki aż tak w okna nie wchodzą za to jest to najgorsza strona - potworny ryk samochodów, krążących na skrzyżowaniu autobusów nocnych, a do metra jednak 700 metrów co na codzień wcale nie jest aż tak miłe w zależności od pogody jak się tak dzień w dzień chodzi. Grafiki projektu bez związku z rzeczywistością, w prospekcie dużo tańszy tynk a la baranek PRL, nie będzie zieleni na dachu bo zrezygnowali z tarasów na rzecz balkoników ("dach zielony" to po prostu mech na dachu aby spełnić normy).
  W porównywalnych lokalizacjach mieszkania deweloperzy oferują po 14-15 tysięcy, a tu chyba polują na naiwnych stomatologów, którym łatwo przyszło łatwo pójdzie wmanewrować się w przeszacowane od czapy ceny.
  Gdyby ceny niższych pięter wróciły do poziomu 11-12 tys.to jeszcze można się załapać ze świadomością że ceny raczej spadną za parę lat, ale płacić 18-20 tysięcy jak za jakieś luksusowe "tałery" w zwykłym bloku i przyoszczędzonym na maksa projekcie - nie, dzięki, szanuję swoje pieniądze.

 • OlgaO
  Użytkownik
  2023-05-26 04:00:43
  Widziałam dziś zrobioną dopiero co elewacje na dużej już części budynku, ale jaja, co innego wizualizacje a co innego życie, blok wygląda jak ocieplone i odmalowane blokowiska z PRL!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.