Develia przygotowuje osiedle na Pradze Południe na ponad 1000 mieszkań


2021.09.06
Autor: Urbanity.pl
Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji mieszkaniowej firmy Develia w Warszawie - Aleje Praskie.

Aleje Praskie zlokalizowane będą na Pradze Południe w Warszawie, przy ulicy Podskarbińskiej, na granicy Grochowa i Kamionka. W pierwszych sześciu etapach osiedla deweloper zaplanował łącznie prawie 1 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Sprzedaż lokali rozpocznie się we wrześniu br.

Wieloetapowe osiedle składa się z budynków o wysokości 4- i 6-ciu pięter, w których znajdzie się blisko 1 200 mieszkań. Do wszystkich lokali przypisane będą balkony, duże tarasy lub ogródki. W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsca z możliwością dostosowania ich do ładowania pojazdów elektrycznych. W parterze budynków mieściły się będą lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Komentarze


 • Mieszkaniec
  Gość
  2021-09-07 19:36:06
  Hehehe..... lokalizacja dla fanów kolejnictwa... kilka par torów za osiedlem.....miłego wypoczynku i poranków w akompaniamencie pociągów.... ale spoko sprzeda się co do jednego..... dopłata za odgłosy miasta :DDD

 • O my god
  Gość
  2021-09-07 20:31:18
  PKP wyprzedaje ziemię. To pewnie te mieszkania MdM. Hahahaha. Ciuch ciuch biblioteki bib

 • PL
  Gość
  2021-09-07 21:22:37
  Człowieku ,czy ty wiesz o czym piszesz? Jakie cich-ciuch? Jakie odgłosy? Jakie akompaniamenty pociągów? Linia PKP najczęściej uczęszczana jest wyremonowa, a pociągi,które jeżdżą po nich to nowe cichutkie pesy. Mieszkam w pobliżu od kilku dobrych lat i wolę tu niż np przy Czerniakowskiej -tam to jest dopiero jazgot. Linia PKP nie ma porównania z ruchliwą ulicą po trzy pasy w każdym kierunki lub linią tramwajową za oknem. Jak ktoś chce całkowitej cuszy, szuka działki za miastem.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.