Deloitte w wieżowcu Q22 do 2031


2018.07.19
Autor: urbanity.pl
Międzynarodowa firma doradcza Deloitte, podpisała umowę przedłużającą najem biur w wieżowcu Q22 do roku 2031. Zawarta umowa umożliwia przedłużenie wynajmu już zajmowanych powierzchni oraz stopniowe donajmowanie kolejnych pomieszczeń biurowych w przyszłości.

Docelowo firma Deloitte może zająć nawet 30 000 metrów kwadratowych biurowca. Transakcja może się pochwalić swoistym rekordem - to dotychczas najdłużej trwająca umowa najmu w historii polskiego rynku biurowego.

Deloitte obecna jest w wieżowcu Q22 od 2016 roku wynajmując 16 000 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji najmu doradzały jej Colliers International i kancelaria prawna Greenberg Traurig. Najemcy natomiast doradzały firma Jones Lang LaSalle i kancelaria Deloitte Legal.

Q22 to jeden z bardziej prestiżowych biurowców na warszawskiej mapie powierzchni biurowych. Zlokalizowany jest w Śródmieściu przy alei Jana Pawła II 22. Bryła wieżowca inspirowana jest strukturą kryształów kwarcu, stąd też literka Q w nazwie budynku. Powierzchnia biurowa gmachu to 53 000 mkw. Obiekt został zbudowany w 2016 przez kieleckiego dewelopera - firmę Echo Investment kosztem 500 mln złotych. Obecnie właścicielem budynku jest Invesco Real Estate European Fund (IREEF).

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.