Cyfrowy Polsat rozbudowuje swój kompleks na Targówku o nową halę z dwoma studiami


2022.08.08
Autor: Iwona Maślak
Na warszawskim Targówku trwa budowa nowej hali zdjęciowej grupy Cyfrowy Polsat, która gotowa będzie jeszcze w tym roku. Nowe studio do realizacji m.in. wydarzeń sportowych, widowisk, produkcji telewizyjnych czy koncertów.

Nowa hala Cyfrowego Polsatu na warszawskim Targówku o łącznej powierzchni ponad 8 500 metrów kwadratowych, składała się będzie z dwóch studiów produkcyjnych o wielkości 1 200 mkw. każde, które przedzielone zostaną mobilną ścianą akustyczną. W 3-kondygnacyjnym obiekcie znajdzie się miejsce na reżyserkę, zaplecze produkcyjne, w tym charakteryzatornia, garderoby, pokoje produkcyjne oraz szatnie i hall o łącznej powierzchni 3 100 mkw.

W inwestycji Cyfrowego Polsatu znajdzie się także przestrzeń pod magazyny - 830 mkw., gastronomię - 470 mkw. i taras zlokalizowany na ostatnim piętrze. Nowa hala zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.

Hala przy ulicy Łubinowej w kompleksie grupy Cyfrowy Polsat, wykorzystywana będzie do realizacji wydarzeń sportowych, widowisk, produkcji telewizyjnych, koncertów i innych eventów. 18-metrowy obiekt dołączy do trzech istniejących już budynków, w których funkcjonuje pięć hal produkcyjnych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.