Miniaturka Ogrody Włochy

Ogrody Włochy
Warszawa, Chrościckiego 87

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Włochy
Otaczające ulice
Chrościckiego, Nowolazurowa
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2013
Inwestor/deweloper
SDM Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
6
Kondygnacje podziemne
2

Opis

Ogrody Włochy to Warszawski zespół budynków mieszkaniowych w dzielnicy Włochy przy ul. Chrościckiego 87, róg Nowolazurowej. W budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała firma SDM Development z Warszawy. W odległości 173 metrów znajduje się Osiedle Chrościckiego, 318 metrów dalej znajduje się Osiedle Zielona Italia, a 348 metrów dalej budowany jest Hotel Ibis Styles.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja realizowana etapami
 • etap D,E zrealizowany w 2014 roku
 • etap F,G zrealizowany w 2016 roku
 • w budowie etap B i C
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Powiązane firmy

Forum opinii Ogrody Włochy


 • artek
  Gość
  2016-01-06 13:59:23
  Obrzydliwość. Mam nadzieję, że nikt nie kupi tam nawet pół mieszkania i ktoś to zburzy, legalnie bądź nie.

 • Re
  Gość
  2016-05-30 00:41:32
  Ktoś miał dziwne pomysły, które wykorzystał, np.na ścianach i sufitach klatek, w maleńkiej windzie, plastikowej zieleni... Może ktoś przynajmniej wyrzuci te sztuczne listki. Mamy XXI wiek, a nie lata osiemdziesiąte XX!
  Mnóstwo udziwnień, a takie schludne biuro...Czy przez wielkie okna biura nie widać sztucznej zieleni?

 • MIESZKANIEC OGRODY WŁOCHY
  Gość
  2017-05-13 14:56:06
  JAKO JEDYNI SPRZEDAJĄ MIESZKANIA JUŻ WYBUDOWANE ! INNI SPRZEDAJĄ KOTA W WORKU ! JA KUPIŁEM I JESTEM MEGA ZADOWOLONY, CAŁY I ETAP TEZ ok. 200 mieszkańców! O CZYMŚ TO ŚWIADCZY, MASZ NAS ZA IDIOTÓW I BEZGUŚCIA...? CIEKAWE CO TY WYBRAŁEŚ, A MOŻE JESTEŚ Z KONKURENCJI ?

 • chcialem_kupic
  Gość
  2017-05-22 10:22:25
  SDM DEVELOPMENT, obecnie EZBUD a jeszcze wcześniej SUPO.

  I niby wszytko ok. Gdby nie to, że.
  1. Nie popisali się przy Chrościckiego 83 - fuszerka godni fuszerkę.
  2. Prezesami SMD Development są ludzie w wieku 74 oraz powyżej 80 lat
  3. Właściciele państwo Skrzypkowscy raz są wspólnikami a innym razem prokurentami
  4. UIKOK kwestionuje zapisy w umowie
  5. Firma chce zarządzać nieruchomością przez okres w którym można by się domagać od nich roszczeń z tytułu uchybień.
  6. W przypadku problemów nie będzie się do kogo zwrócić, po już państwo Łukowscy przenoszą się do EZBUD-u gdzie wspólnikami będę mężowie Pań z SDM Developement również w wieku 70-80 lat.

  Także proste pytanie. Co z tego, że stoi jak nie wiadomo czy się nie zawali :(

 • cjcialem_kupic
  Gość
  2017-05-22 18:20:44
  Sprostowanie do punktu 6. winno byc
  6. W przypadku problemów nie będzie się do kogo zwrócić, po już państwo Skrzypkowscy przenoszą się do EZBUD-u gdzie wspólnikami będę mężowie Pań z SDM Developement również w wieku 70-80 lat.

 • MIESZKANIEC OGRODY WŁOCHY
  Gość
  2017-05-23 11:52:34
  No tak, jak widać piszą tu sami niezadowoleni goście, bo zadowoleni cieszą się, że kupili mieszkanie a nie kota w worku ! Typowe Polaczki, którym nie udało się kupić dobrze albo konkurencja. Podtrzymuję, ze jakość wykończenia jest super, można zobaczyć na własne oczy. Widziałem opinie rzeczoznawców, mam też swoją...
 • mickam
  mickam
  Użytkownik
  2017-05-23 14:45:00
  Żałosne są te tarasy na parterze ze sztucznymi siatkami imitującymi zieleń. Mamy XXI wiek można porządnie zaizolować taras i posiać trawę, a nie wieszać coś co ma imitować zieleń. Po drugie bardzo eklektyczny wygląd klatek połączenie jakiś płytek kamiennych z lustrzanymi wstawkami. Po trzecie strasznie przaśny wjazd do garażu z czerwonym stelażem przykrytym pleksą. No i te okopy przeciwczołgowe przy budynku. Po co to? Do reszty nie ma co się przyczepiać. Jakie są formalne sprawy to nie wiem. Opisałem to co widziałem na tym osiedlu.

 • MIESZKANIEC OGRODY WŁOCHY
  Gość
  2017-05-23 15:29:53
  JA TU KIPIŁEM BO MI SIĘ OSIEDLE ORAZ JAKOŚĆ UŻYTYCH MATERAIAŁW B. PODOBA A O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE. JESTEM ZA EKOLOGIĄ I CEGŁĄ, MNIEJ ZA BETONEM ...JAK ZNALAZŁEŚ LEPSZĄ OFERTĘ TO PO CO TU PISZESZ ? NAPISZ GDZIE KUPIŁEŚ I JAKIE CUDO ?
  PODZIEL SIE CZYMŚ DOBRYM
 • mickam
  mickam
  Użytkownik
  2017-05-23 16:08:57
  To forum jest również o architekturze budynków, więc mogę się wypowiadać co mi się podoba, a co nie w tym osiedlu. Nie podniecaj się tak znamy już Twoje zdanie, że to osiedle jest przewspaniałe.

 • MIESZKANIEC OGRODY WŁOCHY
  Gość
  2017-05-23 16:19:34
  CÓŻ, BARDZO SZYBKA REAKCJA, CHYBA ZOSTAŁEŚ WYNAJĘTY DO TYCH WPISÓW. WIEDZIAŁEM, ŻE NIE NAPISZESZ GDZIE KUPIŁEŚ A SKORO SIĘ NIE CHWALISZ, TO ZNACZY ŻE JESTEŚ GRYZIPIÓRKIEM DO SZKALOWANIA INNYCH, BO ZAKUP MIESZKANIA NIE JEST PRZEDMIOTEM TWOJEGO ZAINTERESOWANIA. SZKODA NA CIEBIE CZASU, JA SIĘ CIESZĘ ZE ZNALAZŁEM OFERTĘ JUŻ ZREALIZOWANĄ A NIE DZIURĘ W ZIEMI.
 • mickam
  mickam
  Użytkownik
  2017-05-23 16:57:13
  Proszę zaprzestań obrażania mnie. Nie jestem żadnym gryzipiórkiem . Nikt mnie do niczego nie wynajął. Interesuję się budownictwem, jak i również tym projektem deweloperskim i współtworzę ten portal. Jakbyś nie zauważył wszystkie zdjęcia, które są na forum są dodane przeze mnie. Zauważ, że jestem zarejestrowanym użytkownikiem, a nie jak ty dodaje posty ot tak. Muszę dodać, że mam prawo do wypowiadania się na tym forum. Nie bardzo rozumiem Twoich agresywnych reakcji.

 • MIESZKANIEC OGRODY WŁOCHY
  Gość
  2017-05-25 15:15:29
  OBRAŻASZ TY MIESZKAŃCÓW TEGO OSIEDLA I PISZESZ O INNYM. W WOLNEJ CHWILI JAK MI POZWOLISZ TO UMIESZCZĘ SWOJE FOTKI, ŻEBY FAKTYCZNIE INNI JEŻELI NIE DYSPONUJĄ CZASEM ABY PRZYJŚĆ MOGLI MIEĆ POGLĄD.

 • ico
  Gość
  2017-06-05 17:41:15
  Kupiłam mieszkanie, jak na razie jestem zadowolona, ale zgadzam się, że wygląd osiedla jest mocno przekombinownay. Dla mnie najważniejsze jest jak wygląda moje mieszkanie wewnątrz dlatego się nie przejmuję, ale gdybym miała większy wybór (finansowo) wybrałabym osiedle o prostszym wyglądzie. Paradoksalnie, gdyby deweloper nie inwestował tyle w kiczowate klatki schodowe i cegły w dziwnym odcieniu na zewnątrz budynku, wszystko byłoby pięknie. To samo tyczy się porozrzucanych wszędzie na osiedlu wielkich kamulców, których kompletnie nie rozumiem.

 • Nowy
  Gość
  2017-06-21 19:27:16
  A ja kupiłem i w sumie osiedle spoko mieszkanie też gust projektanta korytarzy jest inny niż mój ale na korytarzu raczej nikt nie mieszka . Myślę że sprawy techniczne nie mogą być aż tak źle skoro budynek został dopuszczony do użytku i podpisał się pod tym odpowiedni pan z uprawnieniami. Co do zmian nazw spółek sory ale moja umowa obejmuje ten aspekt i nie widzę prawnego problemu .
  Martwi mnie tylko podejście administracji do całej sprawy mieszkańców . Dzisiaj przywieziono mi cześć materiałów i okazuje się że nie można wjechać na teren osiedla a facet z administracji zbył mnie po chamsku

 • Grzegorz
  Gość
  2017-06-24 19:32:07
  UWAGA !!!
  JEDEN Z PIONÓW OD 3 PIĘTRA ZOSTAŁ KOMPLETNIE ZALANY WODĄ.
  CHCESZ KUPIĆ TU MIESZKANIE? ZAPYTAJ CZY NIE ZOSTAŁO ZALANE 20 CZERWCA.

 • Jola
  Gość
  2017-07-05 12:09:10
  Czy napisze Pan, który pion został zalany i w którym etapie inwestycji? Wiadomo co się stało?

 • mieszkanka
  Gość
  2017-09-11 07:51:04
  Osiedle jest ładne ,zewnętrznie jak i wewnątrz nie ma się do czego przyczepić.Straszny tylko problem z przywózką mebli.Katastrofa po godz16. A co by było gdyby ktoś zasłabl w mieszkaniu albo gorzej pożar .Ja miałam taką sytuację i na ostatnią klatkę po godz 19 musieliśmy od pierwszej nosić meble na"plecach".To rzeczywiście straszny problem ,bo nie wszyscy mogą w godz.rannych.Pani z ADM była mila i chciała pomóc ale kluczy niestety nie było i koniec.Ale kamienie i wszystko tutaj ma swój urok i nie wszyscy muszą tu kupić jak im się nie podoba.

 • xyz
  Gość
  2018-06-05 08:32:59
  Mieszkam na tym osiedlu
  Klatki sĄ fajne, do tego zastrzeżeń nie mam
  jedna winda na tyle mieszkań???-jakieś nieporozumienie!!!
  Kolejna sprawa-kompletny brak wyciszenia, czego niestety nie mogłam wiedzieć kupując tu mieszkanie
  Słysze sąsiadów całkiem wyraźnie, zwłaszcza jakieś dyskusje pary piętro wyżej, jak i obok-KATASTROFA!
  Balkony-niestety sam beton na podłodze, zero zabudowy z boków-duży minus
  I oby obsadzili tu zielenią-bo póki co jedno wielkie betonowisko i W NICZYM TO NIE PRZYPOMINA-"OGRODÓW"!
  Przydałby się też panel wygłuszający od strony tej ruchliwej ulicy-strasznie głośno
  No i pozostaje mieć nadzieję,że będący w toku budowy blok faktycznie będzie jakimś "mini centrum usługowym-sklepiki itd"-bo kompletny brak w okolicy, a przecież tyle ludzi tu mieszka i byłoby świetnie gdyby nie trzeba było jeździć autem na zakupy

 • Niedoszły właściciel mieszkania
  Gość
  2019-05-25 13:09:47
  Dramat, zobaczyłem to cudo u kolegi. Zakupił mieszkanie i miejsce garażowe w I etapie. Okno balkonowe z balkonikiem a raczej z barierką nie otwiera się jest zamontowane na stałe taki typ jak pytał dlaczego nie otwiera się odpowiedź była "widziały gały co brały", brak wyciszenia, psujące się windy, miejsce garażowe nie spełnia wymiarów, po zaparkowaniu pasażer nie wyjdzie z samochodu, decyzja o budowie śmierdzącego oczka wodnego ogrodzonego siatką, potniejące okna przy różnicy temperatur po szybach cieknie woda, no i magiczne rozliczenia ze wspólnotą do zarządu której zasiadają ludzie od dewelopera. Dla mnie to przekręt i fuszerka, którą zauważył też UOKiK zwracając uwagę na treść umów.

 • Kaśka
  Gość
  2020-06-18 02:16:52
  Mieszkam tu trzeci rok: styl wykończenia, jakość użytych materiałów budowlanych, rozwiązania architektoniczne - jedna wielka żenada. Drugi raz nie kupiłabym takiego mieszkania. Administracja jest chamska i nie robi nic. Chwasty wszędzie, bałagan, brud .... Możnaby tak długo wymieniać. Ciągle zalewanie parkingów i komórek średnio raz na tydzień sprawia, że czekam by wkrótce wynieść się stąd jak najdalej. Jedyny + to bezpieczna forma zakupu. Później jest tylko gorzej. Zastanów się zanim wydasz sporą kasę na totalna prowizorkę

 • Mala
  Gość
  2020-10-27 16:05:55
  Nie wiem czy komuś pomogę z wyborem mieszkania na tym osiedlu, gdyż ostatecznie zrezygnowałam z zakupu. Jednak może moje uwagi komuś się przydadzą:
  Niektóre rzeczy to oczywiście kwestia gustu, to co mnie razilo komuś może się podobać, dlatego piszę to że swojego punktu widzenia.
  1. Wjazd do garażu to przerost formy nad treścią. Dziwna konstrukcja zadaszenia, kamienie... ogólnie taki oczopląs (za dużo udzwinien moim zdaniem) Jestem zwolenniczką prostych rozwiązań miłych dla oka a tu raczej taki misz masz.
  2. Balkony w 3 etapie są z siatki ogrodzeniowej. Na pewno spełniają normy bezpieczeństwa, ale mając dziecko/psa/kota balabym się że opierając się o taką siatkę może coś pęknąć. Może wyolbrzymiam?
  3. Jedna winda na tak duża ilość mieszkań to chyba też słabe rozwiazanie
  4. Dziwne ogródki. Takie betonowe boksy. A nazwa brzmi ogrody...
  5. Otwiera się tylko jedno skrzydło okna, trochę kłopotliwe podczas mycia.
  6. Brak ekranów dzwiekochlonnych przez co w mieszkaniu przy uchylonych oknach dość głośno.
  7. Skrzynka z bezpiecznikami jest w salonie, nie wiem czy można to przenieść
  8. Klatki schodowe i korytarze w bardzo dziwnym stylu. Znów jak w przypadku wjazdu do garażu, przerost formy nad treścią. Połączenie szkła z płytkami i kamieniem, dziwnie to wygląda

  Chyba tyle, jak sobie przypomnę coś jeszcze z pewnością dopisze. Ostatecznie rozglądam się za innym osiedlem, stawiam na prostotę i elegancję, kupując mieszkanie które będę spłacać całe życie chce by się podobało. Jesli komuś nie przeszkadza taki styl - ok.

  Acha i jeszcze jedno. Garaż podobno zalewane są systematycznie. To usłyszałam od mieszkańca z poprzednich etapów.
  2.

 • Momame
  Gość
  2020-12-04 10:19:34
  Odebrałam klucze do mieszkania na tym osiedlu ale w tym momencie odwlekam podpisanie aktu notarialnego. Mój kolega zaczął robić remont w mieszkaniu i to jest katastrofa. Najpierw nie miałam prądu w całym mieszkaniu. Tylko część kaloryferów grzała. Puszki są zamurowane w ścianach. Nie miałam wody w kuchni. Facet który miał się tym zająć niby spec tak to naprawil że zamiast wypiąć rurę od wody wypiął od centralnego ogrzewania - zalało cały pion a sam wzywał pomocy próbując zatkać otwór palcem. Kable w puszkach po podpinane na odpierdo* się. Dostałam klucze w czwartek i codziennie zgłaszam jedna usterkę. Wczoraj apogeum znalzalm zaciek przy wentylacji która przebiega w miejscu w którym na rysunku jej nie ma. Dziś to zgłoszę i wstrzymuje akt notarialny. Poważnie zastanawiam się nad wycofaniem pieniędzy. Kupiłam już jedno mieszkanie w innym mieście w stanie deweloperskim i nie wydarzyła mi się ani jedna wada z tych które tutaj już od tygodnia dzień w dzień stwierdzam. Od stylu budynku się nie wypowiadam. Mieszkanie nie było najdroższe i nie zamierzam w nim wiekowac.

 • Potencjalny Kupiec
  Gość
  2021-03-16 15:54:59
  Witam. Czy ktoś zakupił mieszkanie w 2021r i może powiedzieć cokolwiek więcej o tym jak się mieszka?

 • Może kupie
  Gość
  2021-04-07 08:03:03
  Hej, przymierzam się do mieszkania w tym bloku, zastanawia mnie pustka i cisza w budynku, czy tam ktoś kupił mieszkanie? Dziwne że żaden balkon nie wykończony choć już rdzewieją barierki i koroduje beton. Może ktoś mnie wyprowadzi z błędu?

 • Hej
  Gość
  2021-04-07 09:01:15
  Poszukaj informacji w internecie. Wszystko na temat tej inwestycji zostało juz powiedziane. Opinie mozna podsumowac jednym słowem: Tragedia, Nie kupuj !

 • Może kupie
  Gość
  2021-04-07 09:14:29
  Powoli zapał stygnie. Ale dzięki za odp.

 • gość
  Gość
  2021-04-08 18:51:45
  Ja podpisałem umowę przedwstępną lecz mam teraz obawy czytając opinie czy była to dobra decyzja, dodatkowo widzę bardzo dużą dostępność mieszkań w danym osiedlu, tak jakby zainteresowanie było znikome co w Warszawie jest rzadkością

 • 777
  Gość
  2021-04-09 10:33:03
  Podpisałes umowe bo ... ? Podoba Ci sie budynek, okolice, zrobiles research, cena jest dobra .

 • Lolek
  Gość
  2021-04-11 07:23:48
  Ja również oglądałem lokal 2 razy i dziwi mnie brak zainteresowania, ale może to obecna sytuacja.

 • Gg
  Gość
  2021-04-11 10:28:32
  Osiedle tuż pod korytarzem podejścia samolotów na Okęcie, pomiędzy dwiema głównymi liniami kolejowymi, tuż obok zakładów przemysłowych. Permanentne korki. Dlatego brak zainteresowania.

Ostatnie 3 wypowiedzi:


 • Kiki
  Gość
  2021-05-26 10:17:17
  Dramat. To jest sprawa do telewizji

 • Iko
  Gość
  2021-05-29 01:01:38
  Mnie bardziej matwi brak wpisu w księdze wieczystej aktualnych właścicieli, którzy rzekomo kupili budynek i teraz sprzedają mieszkania. Jednak w księdze wieczystej nie widnieją. Komuś udało się wyodrębnić mieszkania w takiej sytuacji prawnej? Sprzedają teraz tylko za gotówkę. Moim zdaniem źle to wygląda.

 • Dora
  Gość
  2021-06-15 10:03:47
  Jak sie kupuje mieszkanie, to nalezy sprawdzic co wczesniej tam znajdowalo sie. Byly to tereny fabryczne, zaklady Ursus. Tam produkowana jakas stal i inne zelastwa. Na takich zawsze bedzie rdza plynac z kranu, a nie woda.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.