Miniaturka Budynek aparatamentowy Sabbia

Budynek aparatamentowy Sabbia
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Słowiańska
Kod pocztowy
01-695
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017 styczeń
Zakończenie budowy
2018 maj
Inwestor/deweloper
Green House Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia całkowita
2000 m2
Lokale mieszkalne
12

Opis

Budynek aparatamentowy Sabbia znajduje się w Warszawie przy ulicy Słowiańskiej. Konstrukcja gmachu rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2017, a zakończyła się wiosną 2018 roku. Powierzchnia całkowita tego dwupiętrowego budynku sięga 2 tys. m.kw.. Firma budowlana Unibep z Bielska Podlaskiego jest generalnym wykonawcą budynku, jest projektem inwestycyjnym firmy Green House Development z Warszawy, natomiast autorem projektu jest biuro architektoniczne z Warszawy - Wadeco. W odległości 136 metrów planowane są Apartamenty Słowiańska, 190 metrów dalej znajduje się budynek Rezydencja Kaskada, a 250 metrów dalej znajduje się obiekt biurowy Hector II.

Informacje dodatkowe

 • inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z garażami w części podziemnej
 • w budynku znajdą się apartamenty o powierzchni ok. 150 m2 każdy
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Powiązane firmy

Forum opinii Budynek aparatamentowy Sabbia


 • Anonim
  Gość
  2018-11-25 21:56:05
  Mieszkania są duże i mają ciekawy układ, ale sama lokalizacja i bezpośrednie otoczenie na pewno odstraszyły zamożne osoby, które mogłyby sobie pozwolić na taki wydatek. Działka zabudowana maksymalnie, część okien zacieniona drzewami, za płotem szkoła i bezpośrednio pod oknami plac zabaw tej szkoły. Jak wybuduje się coś obok - będzie bliziutko do okien. Za takie pieniądze w sumie można myśleć już o domu lub nawet mieszkaniu w lepszej lokalizacji. Elewacja w stylu modnym 10 - 15 lat temu. Nie jest ani nowocześnie, ani ekskluzywnie. Za to sprytnie - zero wspólnej zieleni, mieszkańcy muszą sami zagospodarować swoje ogródki i może jakoś to będzie wyglądać. Widząc ile jest pustych mieszkań na sprzedaż już po oddaniu na pewno można będzie dobrze negocjować. Dla dewelopera jest to raczej średnio udana inwestycja. Apartamenty Sabbia - bez wizyty na miejscu nie zrozumieją Państwo jak kiepsko to wygląda.

 • ava
  Gość
  2019-10-09 11:03:27
  Miejsce tylko dla kogoś komu nie przeszkadza hałas i smorodliwe powietrze generowane przez trasę biegnącą w pobliżu, brak intymności i przestrzeni, nie polecam, choć architektura ok.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.