Biurowce przy Cybernetyki 7 przechodzą remont


2019.09.17
Autor: Urbanity.pl
W pierwszych dniach września br., rozpoczęła się modernizacja części wspólnych w warszawskim kompleksie biurowym HOL 7.7, należącym do spółki White Stone.

Dwa budynki biurowe przy ulicy Cybernetyki 7 w Warszawie, które wcześniej znane były pod nazwami Helion i Luminar, zostały zakupione w lutym br., przez White Stone. W maju nowy właściciel zapowiedział ich modernizację, a we wrześniu ruszyły prace.

Prace refit-outowe powierzone zostały firmie Tétris, a koncepcję modernizacji wnętrz przygotowała Grupa Plus Architekci.

Recepcje biurowca HOL 7.7 zostaną szeroko otwarte na światło dzienne. Części wspólne budynków zostaną wzbogacone o prostą stylistykę oraz jasne kolory z dodatkiem drewna. Motywem przewodnim wnętrza staną się powtarzane w różnych elementach pionowe i skośne podziały oraz okręgi świetlne.

W ciągu najbliższych miesięcy zadbamy o sprawną rearanżację zarówno recepcji, holi wejściowych, jak i holi windowych oraz toalet w kompleksie HOL 7.7. Łącznie odnowimy ok. 840 mkw. powierzchni - mówi Wojciech Kaczmarczyk, Associate Director Business Development w Tétris

Prace remontowe potrwają do końca stycznia 2020 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.