Miniaturka Osiedle Avore

Osiedle Avore
Warszawa

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Mokotów
Otaczające ulice
Bukowińska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2017 maj
Zakończenie budowy
2020 czerwiec

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
7
Kondygnacje podziemne
2
Lokale mieszkalne
93
Lokale handlowo-usługowe
2
Miejsca parkingowe
111

Opis

Budowany, warszawski zespół budynków wielorodzinnych w granicach dzielnicy Mokotów przy ulicy Bukowińskiej. Konstrukcja Osiedla Avore rozpoczęła się w drugim kwartale 2017 i potrwa 37 miesięcy. Inwestycja ta jest projektem deweloperskim firmy Mota-Engil Real Estate Management z Warszawy, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma budowlana Mota-Engil Polska z Krakowa. W odległości 58 metrów znajduje się Dom Morski, 114 metrów dalej znajduje się budynek Bukowińska 26C, a 134 metrów dalej znajduje się Biurowiec Kliwer.

Informacje dodatkowe

  • metraże mieszkań kształtują się od 31 do 109 metrów kwadratowych, w rozkładach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych
  • lokale handlowo-usługowe znajdują się na parterze budynku
  • osiedle składa się z dwóch 6-piętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych - budynek A ma 78 mieszkania, a budynek B - 27 lokali
Ostatnio zmodyfikowano 2019-08-13 08:14:21

Wiadomości o Osiedle Avore

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Avore


  • d86
    Użytkownik
    2019-01-17 18:42:23
    Nikomu nie polecam współpracy z firmą Mota Engil. Na każdym etapie zakupu mieszkania w inwestycji FajnyDom w Krakowie cały czas nerwy, bardzo czesto czulismy sie wprowadzani w blad przez biuro sprzedazy. Deweloper wybudował osiedle na gruntach o nieuregulowanej własności, do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy nie znajdzie się inny właściciel gruntów i nie stracimy wpłaconych zaliczek. W biurze sprzedazy w poczatkowych etapach nic nam nie chcieli powiedziec, dowiadywalismy sie wszystkiego na wlasna reke w urzedach. Ostatecznie sprawy własności gruntów uregulowane wiele miesięcy po terminie z umowy deweloperskiej. Umowa ostateczna zawarta prawie rok po terminie z umowy deweloperskiej. Klienci tracili przyznane kredyty MDM rodzina na swoim. Dotarcie do jakiejkolwiek informacji graniczyło z cudem, często otrzymywaliśmy sprzeczne informację od różnych pracowników tego biura. Dział techniczny nie przestrzega żadnych terminów z umowy deweloperskiej, usterki zgłoszone na odbiorze technicznym nie zostały usunięte w terminie. Jesteśmy już kilka miesięcy po zakupie mieszkania a do chwili obecnej nie usuneli częsci usterek. Podwykonawcy nie chcą przyjeżdzać usuwać usterek, o usunięcie najdrobniejszej trzeba wielokrotnie się prosić. Standardowa praktyką tego dewelopera jest określanie zgłoszonych usterek jako niezasadne. Jako klienci musi tracić wiele godzin na udowadnianie deweloperowi, że celowo nie niszczymy sobie mieszkania, tylko inwestycja zawiera liczne wady ukryte. W firmie córce dewelopera powołanej na budowę osiedla kilkukrotnie zmieniło się już większość pracowników łącznie z dyrektorami. Każdej nowej osobie trzeba od nowa przedstawiać historię zgłoszeń ponieważ z nieznanych nam powodów nie mają oni dostępu do dokumentacji poprzedników. W wielu mieszkaniach nieprawidlowo dziala ogrzewanie, a u niektorych w ogole nie dziala. Mieszkancy skarza sie dodatkowo na glosna wentylacje w mieszkaniach. Jezeli nic sie nie zmieni wspolnota mieszkaniowa bedzie musiala dochodzic usuniecia usterek na terenie wspolnym na drodze sadowej.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.