Miniaturka Apartamenty Pańska

Apartamenty Pańska
Warszawa, Pańska 96-98

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Pańska, Prosta, Żelazna
Kod pocztowy
00-837
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2008
Zakończenie budowy
2010
Inwestor/deweloper
Acciona Nieruchomości

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
9
Kondygnacje podziemne
2
Powierzchnia użytkowa
20000 m2
Lokale mieszkalne
168

Opis

Apartamenty Pańska to warszawski zespół budynków mieszkalnych przy Pańskiej 96-98, zbieg Prostej oraz Żelaznej. Budowa osiedla rozpoczęła się w 2008, a dobiegła końca w 2010 roku. Powierzchnia użytkowa tego ośmiopiętrowego osiedla wynosi 20000 metrów kwadratowych. Projekt architektoniczny jest autorstwa Estudio Lamela, jest to inwestycja firmy Acciona Nieruchomości z Warszawy, a został zbudowany przez Mostostal Warszawam. Niedaleko stoją biurowiec Prosta Tower i biurowiec Prosta Office Center oraz będzie stał zespół budynków biurowych Wieżowce Impexmetalu.

Informacje dodatkowe

 • koszt inwestycji to ok. 80 mln zł
 • mieszkania od 43 do 157 m2
Ostatnio zmodyfikowano 2021-12-21 12:40:38

Powiązane firmy

Forum opinii Apartamenty Pańska


 • Klient
  Gość
  2013-09-14 00:29:36
  Witam,

  Zdecydowałam się na zakup mieszkania w Apartamentach Pańska (deweloper Acciona) na początku sierpniu 2013. Umówiłam się na podpisanie dokumentów na zakup mieszkania w połowie sierpnia. Nie doszło jednak do zawarcia umowy....

  Co się okazuje - deweloper (ACCIONA) wstrzymał podpisywanie wszystkich umów sprzedaży w tej inwestycji z powodu problemów finansowych spółki. Umówiono się ze mną na kolejny termin w tym tygodniu, jednak okazało się, że paraliż decyzyjny w Accionie wciąż trwa i nie są podpisywane żadne umowy.

  Podobno istnieje duże prawdopodobieństwo, że spółka zostanie postawiona w stan upadłości. Dział Sprzedaży w Apartamentach Pańska przeprasza, jednocześnie nie jest w stanie udzielić żadnych informacji jak sprawa się zakończy.

  Czy ktoś z Państwa znajduje się w podobnej sytuacj

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.