Nowe mieszkania i domy w nowym etapie osiedla Idea w Radomiu


2021.05.20
Autor: Urbanity.pl
Unidevelopment dysponuje już pozwoleniem na budowę dla kolejnych etapów osiedla Idea w Radomiu, w których powstaną mieszkania i domy jednorodzinne.

W dzielnicy Wacyn, na 29-hekatrowej działce powstaje osiedle budynków wielorodzinnych Idea, którego deweloperem jest Unidevelopment. Deweloper otrzymał właśnie pozwolenie na budowę kolejnych etapów - Idea Leo oraz Idea Ogrody.

Na osiedlu, którego budowa prowadzona jest od 2016 roku, powstaną trzy nowe budynki wielorodzinne z kameralnym dziedzińcem (Idea Leo) oraz sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych (Idea Ogrody Etap 1). Ta część osiedla będzie gotowa w IV kwartale 2022 roku.

Etap Idea Leo to trzy budynki wielorodzinne o wysokości od czterech do pięciu kondygnacji naziemnych, w których zaplanowano łącznie 170 mieszkań o metrażach od 29 do 94 mkw. Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej.

Z kolei w I etapie Osiedla Idea Ogrody powstanie sześć kolejnych domów w zabudowie bliźniaczej. W każdym z nich zaprojektowane zostały dwa dwupoziomowe mieszkania z prywatnym ogrodem i oddzielnym wejściem.

Do tej pory w Radomiu firma Unidevelopment wybudowała etapy: Idea, Idea Alfa oraz pierwszą część Idea Ogrody. Obecnie w realizacji pozostaje etap Omega.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.