Gotowe mieszkania największej inwestycji mieszkaniowej w Radomiu. W ofercie kolejne etapy osiedla


2022.11.30
Autor: Bartosz Motorek
Na radomskim Wacynie powstaje największa inwestycja mieszkaniowa w mieście, której deweloperem jest Unidevelopment. Firma w ostatnim czasie zakończyła budowę jednego z etapów osiedla i rozpoczął przekazywanie kluczy nowym mieszkańcom.

Unidevelopment ukończył realizację inwestycji Idea Leo, która jest kolejną częścią wieloetapowego projektu na radomskim Wacynie. Jest to jeden z flagowych projektów deweloperskich firmy, która w niedalekiej odległości od centrum realizuje praktycznie nową część miasta.

W oddanym do użytku etapie Idea Leo wybudowanych zostało 170 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Wszystkie znalazły już nabywców. Centralnym punktem osiedla jest plac z lokalną strefą drobnych usług, sklepików i kawiarni. W planach dewelopera jest także zagospodarowanie zieleni otaczającej zbiorniki wodne znajdujące się w obrębie inwestycji.

We wszystkich dotychczas oddanych etapów osiedla w Radomiu powstało ponad 450 mieszkań, co sprawia, że jest to największa inwestycja mieszkaniowa w mieście. W ofercie dostępne są lokale w inwestycjach Idea Ogrody i Idea Venus.

Idea Ogrody to kompleks budynków w zabudowie bliźniaczej, w których znajdują się po dwa dwupoziomowe mieszkania. Inwestycja realizowana jest etapami – każdy po 12 mieszkań. Pierwsza faza zostanie ukończona pod koniec br., natomiast druga w III kwartale 2023 roku.Ceny mieszkań w inwestycji zaczynają się od 5 700 zł za mkw.

W czerwcu tego roku rozpoczęła się także budowa inwestycji Idea Venus, składającej się ze 137 mieszkań o metrażach od 35 do 95 mkw. Ceny mieszkań w inwestycji zaczynają się od 6 495 zł za mkw. Oddanie do użytku planowane jest na IV kwartał 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.