Miniaturka Siedziba spółki TBS Zieleń Miejska

Siedziba spółki TBS Zieleń Miejska
Pruszków, Gordziałkowskiego 9

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Gordziałkowskiego
Kod pocztowy
05-800
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
biurowy
Status
ukończony
Przebudowy
2015 luty - 2015 grudzień (rozbudowa i remont siedziby TBS Zieleń Miejska)

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia użytkowa
1099 m2
Powierzchnia zabudowy
453 m2
Kubatura
5534 m3
Wynajem biur
22 299 77 98

Opis

Biurowiec Siedziba spółki TBS Zieleń Miejska położony jest w mieście Pruszków, zlokalizowany jest przy ulicy Gordziałkowskiego 9. Powierzchnia użytkowa tego trzykondygnacyjnego gmachu równa się ponad 1 tys. metrów kwadratowych. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Dorbud z Kilec, projekt architektoniczny jest autorstwa INWESTPROJEKT Świętokrzyski, a jest projektem inwestycyjnym spółki Towarzystwo Budownictwa Społecznego Zieleń Miejska. Nieopodal znajduje się Oligo Park, będzie stało osiedle Manhattan i budowane jest budynek Zielone Patio Pruszków.

Informacje dodatkowe

  • inwestycja polegała na remoncie i nadbudowie o jedną kondygnację istniejącej siedziby firmy, wraz z remontem i modernizacją elewacji i pokrycia dachowego budynku gospodarczego oraz zagospodarowaniem terenu
Ostatnio zmodyfikowano 2016-01-18 12:14:58

Powiązane firmy

Forum opinii Siedziba spółki TBS Zieleń Miejska


  • ja z Bliskiej
    Gość
    2020-09-15 09:53:27
    zarząd TBS Zieleni Miejskiej nie dokonuje żadnych zgłaszanych do nich napraw przecieków dachów zgłaszanych po ulewie sprzed 3 tygodni, brak kratek wentylacyjnych w elewacjach bloków nadal służy dalszej dewastacji budynków za które mieszkańcy płacą za wysokie czynsze w porównaniu z innymi TBSami- np. w Warszawie. Tłumaczą to niemożliwością prac ekip remontowych w stanie epidemii ale ten sam koronawirus nie zagraża im w pobieraniu terminowych wypłat za niewykonywanie podstawowych obowiązków .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.