Pruszków - herb

Pruszków

Współtworzyli
Grand Grand
3

Mapa

Probis Sp. z o.o.

Adres
ul. Parzniewska 4
05-800 Pruszków
woj. mazowieckie

Informacje

Forma własności
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Status
aktywna
Telefon
(0-22) 7381112
Adres email www
probis@probis.info
NIP
5262337306
Regon
14953686

Profil firmy Probis

Oferta

Specjalnością firmy Probis jest kompleksowa realizacja obiektów halowych. Wykonujemy obiekty produkcyjne, magazynowe i handlowe wraz z częścią biurowo - socjalną. Oferujemy pełną obsługę inwestycji od doradztwa na etapie koncepcji i planowania inwestycji, aż do końcowego odbioru obiektu. Proponujemy:

- na etapie planowania doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań funkcjonalno - ekonomicznych dostosowanych do potrzeb klienta, w zakresie geometrii obiektu, rodzaju konstrukcji, wyposażenia, doboru materiałów, zabezpieczenia przeciwpożarowego, rozwiązań instalacyjnych.

- wykonanie kompleksowego projektu wraz z załatwieniem wszelkich formalności urzędowych: mapy, warunki zabudowy i zagospodarowania terenu, operaty oddziaływania na środowisko, warunki zaopatrzenia w media, uzgodnienia i opinie urzędowe, uzyskiwanie decyzji o pozwoleniu na budowę.

- wykonanie "pod klucz" w zakresie budowlanym, instalacyjnym, robót zewnętrznych (drogi, sieci, przyłącza, ogrodzenie, zieleń).
- pomoc przy odbiorze obiektu przez służby państwowe i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Wykonujemy obiekty w dowolnych technologiach: stal, żelbet, technologie mieszane. Stosujemy materiały najwyższej jakości renomowanych producentów , dzięki temu możemy udzielać długoletnich gwarancji (do 10 lat).
Firma posiada zaplecze prefabrykacyjne, własny sprzęt oraz zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych i kadrę. Dzięki temu możemy wykonywać znaczną część robót własnymi siłami.

W pozostałym zakresie współpracujemy na stałe ze sprawdzonymi podwykonawcami. Wykonujemy hale w dowolnych technologiach dostosowując je w pełni do potrzeb klienta.

Wykonujemy również w podwykonawstwie roboty związane ze stosowanymi przez nas technologiami w zakresie:
- montażu konstrukcji żelbetowych,
- konstrukcji stalowych,
- lekkich obudów w tym dachów z poszyciem z membran PVC,
- posadzek przemysłowych.