Rozbudowa Designer Outlet Warszawa w Piasecznie. Około 30 nowych sklepów


2020.08.17
Autor: Urbanity.pl
Rozbudowa Designer Outlet Warszawa w Piasecznie wkroczyła właśnie w ostatni etap. Swoje nowe oblicze zyska niebawem strefa restauracyjna.

Od listopada 2019 roku trwa realizacja inwestycji Designer Outlet Warszawa w Piasecznie, gdzie powstaje kompleks handlowy wraz z wielopoziomowym parkingiem samochodowym. Zaledwie kilka miesięcy od pierwszych prac budowlanych, widać już bryłę wielopoziomowego garażu oraz nowe skrzydło handlowe.

Prace nad rozbudową Designer Outlet Warszawa wkroczyły właśnie w kolejny etap. Zmieni się środkowe wejście do centrum, które prowadzi bezpośrednio food courtu. Ta część kompleksu zyska nowy wygląd i wystrój, a to dzięki m.in. ogromnym oknom dobudowanej oranżerii.

W ramach rozbudowy Designer Outlet Warszawa powiększona zostanie powierzchnia handlowa o prawie 1/3, co daje 5 500 mkw. nowej przestrzeni dla około 30 nowych sklepów. Z kolei wielopoziomowy parking samochodowy da około 500 dodatkowych miejsc postojowych.

Część handlowa zaczyna już przypominać znajomą fasadę Designer Outlet Warszawa. Z zewnątrz nowy budynek przypomina ciasno ustawione obok
siebie niewielkie, dwupiętrowe kamieniczki. Przylegający do nowo powstałego skrzydła garaż będzie nieco odróżniał się od pasaży handlowych.
Utrzymany w industrialnym klimacie zachowa jednak łuki w postaci arkad.

Garaż wielopoziomowy zostanie oddany do użytku jesienią br. Obecnie swoje sklepy w kompleksie mają takie marki jak: Armani, Boss, Calvin Klein, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Vistula, Michael Kors czy Wittchen.

Komentarze


 • gość
  Gość
  2020-09-30 18:52:53
  kiedy w końcu zwrócicie drogę dojazdową od Energetycznej do DeSilvy i Medvitu?!!!!

 • KK81
  Gość
  2021-03-31 14:51:39
  Super, że Piaseczno się rozwija i robi samowystarczalne! Ja dopiero od niedawna mieszkam na osiedlu Dom marzeń, ale utwierdzam się w przekonaniu, że wyprowadzka z Warszawy to był dobry pomysł

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.