Gotowe największe w Polsce centrum outletowe z ofertą premium


2021.04.12
Autor: Urbanity.pl
W Piasecznie pod Warszawą zakończyła się rozbudowa centrum typu outlet pod nazwą Designer Outlet Warszawa. Inwestycja sprawia, że jest to największy w Polsce tego typu obiekt z ofertą premium.

W ramach inwestycji dobudowana została nowa część handlowa Designer Outlet Warszawa, wielopoziomowy garaż samochodowy z bezpośrednim wejściem do centrum, a także modernizacja i rozbudowa istniejącej strefy restauracyjnej.

Obecnie Designer Outlet Warszawa oferuje 23 000 metrów kwadratowych powierzchni najmu, na której znajduje się ponad 130 salonów z modą premium, mass market i lifestyle. Nowa część kompleksu nawiązuje architektonicznie do istniejącego obiektu. Część food court zyskała formę wydzielonej, komfortowej przestrzeni z wygodnymi, miękkimi kanapami z dostępem do prądu, stylowymi stolikami i drewnianymi krzesłami. W centralnej jej części zawisł kryształowy żyrandol. Dodatkowo strefa powiększona została o dobudowaną oranżerię, która wkrótce zostanie zaadaptowana przez nowego najemcę z segmentu food and beverage.

W czteropoziomowym garażu samochodowym, który ma bezpośrednie wejście do pasażu handlowego, znajdują się windy i klatki schodowe, a także miejsce na około 800 pojazdów, punkty ładowania aut elektrycznych, a docelowo również myjnia samochodowa oraz parking dla rowerów.

Designer Outlet Warszawa oferuje produkty w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70% takich marek jak m.in. Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, Mango, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula.

Komentarze


 • Łukasz
  Gość
  2021-04-12 12:03:28
  Jakie rabaty, drożej niż w GM...

 • Materializm
  Gość
  2021-04-12 12:12:27
  Ciuchy dla Snobów :Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, Mango, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula. Kupowanie ubran za duze pieniadze to totalny bezsens.

 • Uuuuuuuu
  Gość
  2021-04-12 13:12:30
  Uuuuuu grubo dla ziomków w rurach

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.