W połowie 2021 roku oddanie Apartamentów Sienkiewicza w Grodzisku

2020.12.11

Odsłonięta została elewacja inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Sienkiewicza 44 w Grodzisku Mazowieckim. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Apartamenty Sienkiewicza 44 to kameralny trzypiętrowy budynek wielorodzinny, w którym zaplanowano 32 apartamenty, w tym 19 dwupoziomowych. Metraże mieszkań zostały rozplanowane od 30 do 83 metrów kwadratowych. Miejsca parkingowe znajdują się w podziemnej hali garażowej, natomiast w parterze mieści się 8 lokali usługowych.

Inwestycja wkroczyła w kolejny etap budowy. Wykonawca budynku odsłonił już ceglaną elewację z dużymi, niestandardowo rozmieszczonymi oknami. Budynek posiada proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań.

W trzypiętrowym budynku przy Sienkiewicza znajduje się winda, która zapewni komfort przemieszczania się pomiędzy piętrami.

Inwestorem jest Spółka RWJ Development, a za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Projektowa ArchiKar. Generalnym wykonawcą jest DK 2018 Budownictwo. Apartamenty Sienkiewicza 44 zostaną oddane do użytku w czerwcu 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Apartamenty Sienkiewicza 44

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.