W Oświęcimiu powstanie pierwszy małopolski Vendo Park

2020.08.12

Deweloper Trei Real Estate Poland poinformował o kolejnej swojej inwestycji w Polsce. Firma zakupiła właśnie działkę pod obiekt sieci Vendo Park w Oświęcimiu.

Pierwszy Vendo Park w Małopolsce powstanie na działce o powierzchni zabudowy prawie 15 000 mkw., mieszczącej się przy ulicy Legionów w Oświęcimiu.

Vendo Park Oświęcim będzie miał około 5 300 mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się siedmiu najemców z różnych branż. Pierwszym najemcą jest dyskont Netto. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 116 miejsc postojowych.

Obecnie firma Trei Real Estate Poland jest na etapie przygotowywania projektu budowlanego wraz ze studiem Plus 8. We wrześniu deweloper ma zamiar złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, a następnie wybrać generalnego wykonawcę inwestycji w Oświęcimiu. Otwarcie Vendo Parku zaplanowano na II kwartał 2021 roku.

W strategii firmy jest oddawanie 6-7 obiektów sieci Vendo Park rocznie. W tym roku otwarte mają zostać parki w Jaworze i Płocku. W 2020 roku pozyskano działki w Szczecinie i Skarżysku-Kamiennej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.