Zielone Chorowice pod Krakowem - osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych


2022.06.13
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
W Chorowicach pod Krakowem – gmina Mogilany, powstaje nowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych - Zielone Chorowice. Inwestycja budowana jest na widokowym obszarze Pogórza Wielickiego.

Ruszyła budowa pierwszego etapu podkrakowskiego osiedla domów jednorodzinnych - Zielone Chorowice, którego deweloperem jest spółka Merari. Inwestycja powstaje na widokowym obszarze Pogórza Wielickiego i obejmie około 3,5 ha. Domy wyposażone zostaną w rozwiązania przyjazne środowisku i energooszczędne.

Zielone Chorowice docelowo składały się będą z 23 nowoczesnych domów jednorodzinnych o powierzchniach użytkowych ok. 221 m² lub 243 m², położonych na działkach liczących około 1 000 mkw. Każdy dom wyposażony zostanie w jedno- lub dwustanowiskowy garaż, który wkomponowany będzie w jego bryłę. Powstaną także dodatkowe miejsca postojowe dla mieszkańców i ich gości.

Mieszkańcy osiedla będą mogli również korzystać z własnej części rekreacyjnej, a domy wyposażone zostaną w wiele rozwiązań proekologicznych i energooszczędnych, w tym m.in. bezemisyjne ogrzewanie, rekuperację, podziemny zbiornik na wodę deszczową czy własną oczyszczalnię ścieków.

Zielone Chorowice zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2023 roku.

Inne wiadomości o Osiedle Zielone Chorowice, MERARI

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.