XIV etap osiedla Develii w Krakowie. Oferta dewelopera poszerzona o kolejne mieszkania

2021.12.07

Develia w ramach osiedla Słoneczne Miasteczko w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie wybudowała już prawie 1 100 mieszkań. Deweloper wprowadził do oferty lokale z kolejnego etapu inwestycji.

Słoneczne Miasteczko to jeden z najpopularniejszych projektów Develii w Krakowie, który od ponad dziesięciu lat jest systematycznie rozbudowywany. Osiedle powstaje przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Do tej pory oddanych zostało do użytku prawie 1 100 mieszkań w kameralnych budynkach wielorodzinnych.

Develia wprowadziła właśnie do oferty lokale z kolejnego, czternastego już etapu inwestycji. W tej części osiedla Słoneczne Miasteczko wybudowane zostaną dwa budynki, w których zaplanowano 136 mieszkań. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a na wyższych piętrach - balkonami. W każdym z budynków przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Nie brakuje tutaj również naziemnych miejsc parkingowych.

Ceny mieszkań w XIV etapie krakowskiego osiedla zaczynają się już od 6350 zł za m kw. Oddanie do użytku planowane jest na IV kwartał 2023 roku.

W trakcie realizacji jest także XIII etap, w sprzedaży pozostały już jednak tylko ostatnie mieszkania. Projekt architektoniczny powstał w pracowni MTWW Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.