W centrum Krakowa otwarty został hotel z pierwszym w Polsce nowym konceptem restauracyjnym

2021.09.16

Pierwsi goście mogą już korzystać z oferty nowo otwartego hotelu należącego do marki Accor - ibis Styles Kraków Centrum.

Hotel ibis Styles Kraków Centrum, którego inwestorem jest austriacki deweloper, firma UBM Development, od połowy września rozpoczął przyjmowanie pierwszych gości. Łącznie w obiekcie znajduje się 259 nowoczesnych i komfortowych pokoi rozlokowanych na siedmiu piętrach.

W hotelu otwarta został pierwszy w Polsce nowy koncept restauracyjny Accor, czyli CHILL Bar, które swoją stylistyką nawiązują do klimatu kameralnych tętniących życiem kawiarenek. Jest to wielofunkcyjne miejsce, które zmienia się w ciągu dnia, pozwalając gościom rozkoszować się poranną kawą, natomiast wieczorem spędzić chwilę przy kuflu rzemieślniczego piwa czy lampce lokalnego wina.

Za wystrój wnętrz odpowiada Pracownia Architektoniczna Hanna Pietras. Motywem przewodnim wystroju obiektu jest historia Krakowa. Hotel ibis Styles Kraków Centrum znajduje się przy ulicy Mogilskiej, w pobliżu Dworca PKP, Tauron Areny i Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Hotel ibis Styles Kraków

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.