Siedziba straży miejskiej w Nowej Hucie. Rusza przetarg na projekt nowej siedziby


2021.05.26
Autor: Urbanity.pl
ZIM ogłosił właśnie przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej dla nowej siedziby straży miejskiej w Krakowie. Inwestycja zrealizowana zostanie przy Fatimskiej 8 w Nowej Hucie.

Do 2 czerwca zainteresowane podmioty mogą składać oferty w przetargu na dokumentacji projektowej dla siedziby straży miejskiej w Nowej Hucie. Przy ulicy Fatimskiej 8 w Krakowie wybudowany zostanie 2-kondygnacyjny budynek administracyjno-biurowy z podziemną halą garażową.

Nowa siedziba straży miejskiej w Nowej Hucie składała się będzie z centralnie usytuowanego korytarza komunikacyjnego, z którego dostępne będą pomieszczenia użytkowe zlokalizowane po jego stronie wschodniej i zachodniej. Komunikacja pionowa będzie odbywała się za pośrednictwem dwóch klatek schodowych oraz dwóch wind osobowych. Poziom -1 zagospodarowany zostanie pod miejsca parkingowe oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze.

Po przygotowaniu dokumentacji projektowej, załatwieniu niezbędnych formalności i zabezpieczeniu środków w dokumentach finansowych Miasta, ogłoszony zostanie przetarg na wykonanie prac budowlanych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.